Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 06/12/2018
14.500,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 06/12/2018
17.000,00 euro

Mercedez benz Vaneo,

viti i prodhimit 2004 | 2.400 Euro

1.7 cc, nafte, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te rregullta, targa, taksa te sapo paguara, kondicioner, airbag.

Botuar më 15/12/2018
2.400,00 euro

Mercedez benz viti 2004

3.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, kondicioner, ne gjendje te mire pune, te gjitha sherbimet e bera me paisje te reja, dokumeta tre rregullta, me siguracion te paguar per 1 vit, ngjyre gri.

Botuar më 15/12/2018
3.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, Ne gjendje shume te mire me letra te rregullta dhe siguracion deri ne Nentor 2019.

Botuar më 15/12/2018
3.000,00 euro

Mercedez benz C Calss 200 CDI

viti i prodhimit 1999 | 2.250 Euro

Ne gjendje perfekte., kondicioner, ajerbeg, abs, automatike, xhama elektrik, celes me thithje, disqe alumini, jeshile, taksa dhe siguracion I prere deri ne 6 Qershor 2019

Botuar më 14/12/2018
2.250,00 euro

Fiat Lancia

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, 7 vende, me dokumenta te paguara deri ne gusht 2019

Botuar më 14/12/2018
3.000,00 euro

Volkswagen Sharon

viti i prodhimit 2002 | 3.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/12/2018
3.500,00 euro

Volkswagen GOLF 4

viti i prodhimit 1999 | 1.800 Euro

Benzine-gaz, ngjyre e bardhe, motorr 1.8, dokumenta te sapopaguara, Shitet makine Golf 4

Botuar më 14/12/2018
1.800,00 euro

Blejme makina te perdorura

Me dokumenta ose pa dokumenta, i marrim edhe per skrap. pagesa cash ne dore, me cmime me te arsyeshme ne treg, ne gjendje pune ose jo,

Botuar më 14/12/2018

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 1.800 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: e bardhe, 4 porta, 1.2 benzine, 4+1, kondicioner, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer, me taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 14/12/2018
1.800,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 2001 | 160.000 Leke

179.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile e hapur, kondicioner, disqe alumini, mbyllje elektrike, letra te sapo paguara, Makina eshte ne gjendje shume te mire, shume ekonomike. Mund edhe te nderrohet me makine me te njejten vlere

Botuar më 14/12/2018
160.000 leke