Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Renault MEGANE

viti i prodhimit 2004 | 2.399 Euro

148.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me dokumenta deri ne 20 Dhjetor 2019

Botuar më 18/12/2018
2.399,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 6.000 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 18/12/2018
6.000,00 euro

Nissan X Trail 4x4

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, Shitet NISSAN fuoristrade ne gjendje shum te mire.I sapo kualiduar me te gjitha sherbimet e kryera.4 goma te reja.Sensor dhe kamera per indietro.Navigator , mp3 player , video player , usb .Me klima . 3500€ i diskutueshem.Me letra deri ne tetor te 2019.Ekonomik me motorr 2.2 diesel 4X4

Botuar më 18/12/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2005 | 7.999 Euro

250 km, kambio: manuale, 2.480 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze metalike, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, shitet

Botuar më 18/12/2018
7.999,00 euro

Mercedez benz 270

viti i prodhimit 2002 | 2.850 Euro

Ne gjendje shume te mire, sallon meshine, timon anglez., ML, automat, kondicioner, ajerbek, abs, 4 xhama elektrik, mbyllje qendrore, taksa dhe siguracion I paguar deri ne dhjetor 2019,

Botuar më 18/12/2018
2.850,00 euro

Ford Ka

viti i prodhimit 1999 | 90.000 Leke

Kambio: manuale, benzine, ngjyra: bojeqielli, dere teke, shitet makine 1.3

Botuar më 18/12/2018
90.000 leke

Volkswagen Golf 4

2.400 Euro

Nafte, dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2019, viti 2001

Botuar më 18/12/2018
2.400,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2001 | 3.950 Euro

Taksa dhe siguracion i paguar deri ne korrik 2019, ne gjendje shume te mire., nafte 2.5, kondicioner, ajerbek, abs, 4 xhama elektrik, mbyllje qendrore, xhama te zinj original, 5 porta, 4x4

Botuar më 18/12/2018
3.950,00 euro

Smart

viti i prodhimit 2009 | 3.700 Euro

140 km, kambio: automatike, 1.000 cc, benzine, ngjyra: e bardhe, me letra te rregullta te gjitha goma te reja, shitet makine

Botuar më 18/12/2018
3.700,00 euro

Mercedez benz 190,

viti i prodhimit 86 | 150.000 Leke

Nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te paguara per 1 vit. Targa TR.

Botuar më 18/12/2018
150.000 leke