Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Jepen makina me qera te llojeve te ndryshme.

Qera ditore duke filluar 20 euro

Botuar më 17/08/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 17/08/2018

Mercedez benz 180,

7.600 Euro

132.391 km, kambio: automatike, nafte, viti fund 2008, goma 4x2 aktive, me komanda ne timon, pasqyra dhe xhama elektrike, fenere xeno, sedilje me ngrohje, portobagazh, ngjyre gri, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. E perdorur nga nje dore, blere ne Gjermani.

Botuar më 22/08/2018
7.600,00 euro

Volkswagen Beetle,

viti i prodhimit 2006 | 4.100 Euro

Kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, ngjyra: e verdhe, dokumenta te rregullta. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/08/2018
4.100,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 2005 | 7.000 Euro

292.000 km, kambio: automatike, 2.963 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet

Botuar më 21/08/2018
7.000,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1992 | 170.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: blu, taksa te paguara deri ne korrik te 2019, targa aa, ne gjendje shume te mire pune, me pult

Botuar më 21/08/2018
170.000 leke

Mercedez benz A Class (Avangard)

viti i prodhimit 2001 | 2.000 Euro

1.7 cc, nafte, ngjyra: blu, tavan i hapur, full Option. Dokumenta te rregullta per 1 vit

Botuar më 21/08/2018
2.000,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 2003 | 4.999 Euro

175.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri e hapur, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, i pajisur me baule (235l) mbi tavan, në gjëndje të mirë mekanike

Botuar më 21/08/2018
4.999,00 euro

Mercedez benz 240D

viti i prodhimit 1982 | 1.100 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, timon hidraulik, gome rezerve, tavan i hapur, motori i bërë i ri para tre vjetësh. pjesët rezervë përfshijnë kambio, pompë frenash, rripa transmisioni, e shumë të tjera., Vetura më e fortë në botë ! Mbajtur në Shqipëri me kujdes nga shofer profesionist. Motor i shkëlqyer. Shitet me gjithë pjesë këmbimi dhe dy rrota komplet rezervë. Siguracion dhe Kolaudim, të paguar.

Botuar më 21/08/2018
1.100,00 euro

Hyundai Lantra 1.6 Nafte

viti i prodhimit 1999 | 1.100 Euro

190.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, radio me usb, Taksa dhe siguracion te prera deri ne mars 2019

Botuar më 21/08/2018
1.100,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2007 | 450.000 Leke

160.000 km, kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 21/08/2018
450.000 leke

Fiat Lancia Cappa

viti i prodhimit 1999 | 1.300 Euro

E regjistruar me leje qarkullimi, ne gjendje te mire teknike. taksa te paguara ne momentin e shitblerjes, 2000 benzine +gaz, siguracion i paguar deri ne Tetor 2018

Botuar më 20/08/2018
1.300,00 euro