Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2005 | 7.999 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 2.480 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze metalike, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, shitet makine

Botuar me 15/10/2018
7.999,00 euro

Mercedez benz BENZ 190

150.000 Leke

Dokumenta te pagura deri ne 22 korrik 2019., viti 86

Botuar me 15/10/2018
150.000 leke

Mercedez benz A Class, 170 Eleganze

viti i prodhimit 2001 | 2.800 Euro

163.000 km, kambio: automatike, nafte, ne gjendje te shkelayer xhenrike dhe motorrike, tapiceri dhe kabine, kondicioner, km origjinale, 43000km te bera ne shqiperi, shitet

Botuar me 15/10/2018
2.800,00 euro

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manual, kondicioner

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

Mercedez benz Cupe

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

Kambio: manuale, 220 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar me 14/10/2018
4.000,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2005 | 5.000 Euro

175.600 km, kambio: automatike, 220 cc, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar me 13/10/2018
5.000,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2003 | 200.000 Leke

180.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, disqe alumini, pasqyra elektrike, dokumenta per tu paguar per 1vit, Shitet

Botuar me 13/10/2018
200.000 leke

Audi A 4

viti i prodhimit 2002 | 2.450 Euro

Manual, portopagazh, kondicioner, ajerbek, abs, gri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara deri ne fund te dhjetorit., viti 2002, nafte 1.9, ngjyra gri e erret

Botuar me 12/10/2018
2.450,00 euro

Mercedez benz Rexhina

2.900 Euro

Dokumenta te paguara deri ne fund te shtatorit 2019., viti 2002, 320 nafte, automatike, kondicioner, ajerbek, abs, me navi te madh, gri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar me 12/10/2018
2.900,00 euro

Mercedez benz portobagazh

viti i prodhimit 2000 | 2.450 Euro

Kondicioner, ajerbek, abs, me navi te madh, gri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara deri ne fund te dhjetorit., nafte 1.9, ngjyra gri e erret, manual, portopagazh,

Botuar me 12/10/2018
2.450,00 euro