Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Focus

viti i prodhimit 2000 | 280.000 Leke

Kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, ngjyra: gri metallizato, me letra te rregullta dhe te paguara deri ne Gusht 2020

Botuar më 16/11/2019
280.000 leke

Lancia Y 10

viti i prodhimit 1993 | 700 Euro

Taksa te paguara deri ne 2020, manuale, motorr 1.1 benizne

Botuar më 16/11/2019
700,00 euro

Kia Sportage

viti i prodhimit 2000 | 2.000 Euro

185.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, Makine ne gjendje mirembajtje shume te mire. Siguracioni i paguar deri ne Qershor 2020

Botuar më 16/11/2019
2.000,00 euro

Skoda Yetti

viti i prodhimit 2012 | 7.000 Euro

1.200 cc, gaz + benzine, impiant gazi i sapo vene me 2 vite garanci, goma te reja, dokumenta per nje vit te prera. mundesi nderrimi, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2019
7.000,00 euro

Volkswagen GOLF 5

viti i prodhimit 2006 | 3.900 Euro

195.000 km, kambio: manuale, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet golf 5 1.9 tdi

Botuar më 16/11/2019
3.900,00 euro

Peugeot 306

viti i prodhimit 1997 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, 1.905 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 16/11/2019
150.000 leke

Mercedez benz B Class 180

viti i prodhimit 2007 | 4.100 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 190 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, me dogan te paguar gati per targa, i sapo ardhur nga Italia

Botuar më 15/11/2019
4.100,00 euro

Hyundai

5.800 Euro

Santa Fe, 2.2 naftë, në gjëndje shumë të mirë. Me dogan të paguar

Botuar më 15/11/2019
5.800,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 1997 | 130.000 Leke

Kambio: manuale, ngjyra: vishnje/kuqe, ne gjendje te mire, taksa dhe siguracion i paguar deri ne janar 2020, 1.4cc benzine, 5 dyer, 5 vende

Botuar më 15/11/2019
130.000 leke

Ford FORD FIESTA

viti i prodhimit 1997 | 1.000 Euro

88.000 km, kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: vishnje, MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE REGULLTA DHE E MIRMBAJTUR

Botuar më 15/11/2019
1.000,00 euro
)