Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz E Class look AMG

viti i prodhimit 2012 | 18.000 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, ngjyra: e zeze brenda bezh, dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 22/06/2018
18.000,00 euro

Mercedez benz OKAZION!! Shitet Mercedez Benz C Class 270, ngjyrë gri, targa TrAA665AP, në gjendje të shkëlqyer xhenerike dhe motorrike, Kambio Automatike, komanda në timon, sedilje lekure

viti i prodhimit 2001 | 3.500 Euro

Nafte, elektrikë përpara dhe mbrapa, klimatizator, kompjuter bordi, navigator, USB, Mp3 &MP4, telefon, sensorë parkimi përpara dhe mbrapa, kamera. Të katërta gomat e reja. Servise teknike dhe xhenerike të bëra vetëm tek Mercedez Benz (pika e autorizuar) dhe me fatura shërbimesh të detajuara. Taksa dhe siguracion I paguar deri në Maj 2019.

Botuar më 22/06/2018
3.500,00 euro

Opel Astra,

viti i prodhimit 1999 | 1.600 Euro

147.000 km, 1.4 cc, benzine, ngjyra: gri, ne gjendje te mire pune

Botuar më 22/06/2018
1.600,00 euro

Volkswagen BORA HIGLINE

viti i prodhimit 2000 | 2.700 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, 4 goma te reja mischelin. freksion i ri. letra 1vit te paguara, sherbime Full/Kit Faze+Kit Dinamo + sherbime ne kohe pasqyruar ne liber. viti i prodhimit 24/12/2000. makine teper e besueshme. amortizim i ri

Botuar më 22/06/2018
2.700,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2002 | 2.500 Euro

170.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, Shitet

Botuar më 21/06/2018
2.500,00 euro

Mercedez benz E-Class Avantgarde

viti i prodhimit 2001 | 3.600 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 270 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: gri, gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike

Botuar më 21/06/2018
3.600,00 euro

Mercedez benz 180

viti i prodhimit 2005 | 5.800 Euro

Kambio: automatike, gaz + benzine, ngjyra: gri, kompresor. Me dokumenta te sapo paguara

Botuar më 21/06/2018
5.800,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

Kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2018

Botuar më 21/06/2018
1.500,00 euro

Ford Mondeo Titanium,

viti i prodhimit 2015 | 15.000 Euro

45.000 km, nafte, motorr 200, me garanci deri ne 2020, ngjyre e zeze, full ekstra.

Botuar më 21/06/2018
15.000,00 euro

Mercedez benz GL Mercedes Benz 55, benzine, Designe, Full option

viti i prodhimit 2014 | 55.000 Euro

80.000 km, ngjyre gri. Unike ne Shqiperi.

Botuar më 21/06/2018
55.000,00 euro