Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 06/12/2018
14.500,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 06/12/2018
17.000,00 euro

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2005 | 4.800 Euro

182.000km, 6 marshe, ne gjendje te mire., viti 2005

Botuar më 13/12/2018
4.800,00 euro

Ford Fusion Plus

viti i prodhimit 2004 | 3.200 Euro

170.000 km, kambio: automatike, 1.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, xhama te zinj nga fabrika, dokumenta te paguara per nje vit, e sapoardhur nga italia

Botuar më 12/12/2018
3.200,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

133 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, me letra te paguara deri ne nentor 2018. kontaktoni ne viber, ose ne mesanger., Shitet makine

Botuar më 12/12/2018
3.700,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2006 | 5.000 Euro

132.000 km, kambio: automatike, 1 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, Letrat e paguara deri ne mars 2019

Botuar më 12/12/2018
5.000,00 euro

Rover veture, 420 D

viti i prodhimit 1997 | 600 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta deri ne 20.02.2019, shitet

Botuar më 12/12/2018
600,00 euro

Volvo XC90

viti i prodhimit 2006 | 6.900 Euro

Kambio: automatike, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006, 4+1 vende, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio mp3+navigator, kompiuter bordi, dy celesa, pilot automat, sallon lekure, sedile elektrike, komanda ne timon, pilot automat, sensore parkimi, goma te reja

Botuar më 12/12/2018
6.900,00 euro

Peugeot 508

viti i prodhimit 2012 | 9.900 Euro

Kambio: automatike, 1.6 cc, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, viti prodhimit 2012, klima, mbyllje qendrore, drita led, abs, esp, radio cd, navigator, sensore parkimi para+mbrapa+display, komanda ne timon, kompiuter bordi, pilot automat, tavan panoramik

Botuar më 12/12/2018
9.900,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2011 | 8.500 Euro

Kambio: automatike, e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte hdi, tavan panoramik, xhama te zinje origjinale, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio mp3+bluetooth+tel, ngrohje sedilesh, kompiuter bordi, dy celesa, pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa, komanda ne timon, liber sherbimi citroeni

Botuar më 12/12/2018
8.500,00 euro

Jeep CHEROKEE

viti i prodhimit 2005 | 5.500 Euro

140.000 km, kambio: automatike, 2.8 cc, nafte, ngjyra: e hirit, kondicioner, e sapoardhur me dogane paguar, xhama elektrik+te zinje origjinale mbrapa, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd, sallon lekure, sedile elektrike, 4X4

Botuar më 12/12/2018
5.500,00 euro

Mercedez benz A-Class

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro

Kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.7 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 10-2004, kondicioner, xhama elektrik, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi

Botuar më 12/12/2018
3.300,00 euro