Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Ford GALAXY

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Ford galaxy, viti i prodhimit 2002, 2.200 euro
Përshkrim

Shitet makine me targa dhe dokumenta te paguara

2.200,00 euro

Botuar më 23/03/2020

Telefon
)