Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Renault clio

viti i prodhimit 2002 | 1.300 Euro

Kambio: manuale, 1.460 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, Gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 27/06/2019
1.300,00 euro

Toyota Land Cruiser

viti i prodhimit 2005 | 13.500 Euro

240.000 km, 3.000 cc, gjendje shume e mire, Motorrri 2998 Vende 7, Full opsion, kilometra origjinale

Botuar më 27/06/2019
13.500,00 euro

Ford mondeo 2000

viti i prodhimit 1994 | 60.000 Leke

Kambio: automatike, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: vishnje, kondicioner, afati i dokumentave mbarojne ne fund te nentorit, shitet makine

Botuar më 27/06/2019
60.000 leke

Opel Astra/ portobagazh

viti i prodhimit 2001 | 1.650 Euro

115.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: e zeze, suguracion/kolaudim deri ne maj 2020, full option

Botuar më 27/06/2019
1.650,00 euro

Mercedez benz Benz C 220 CDI Avantgarde,

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

Kambio: automatike, me 202.000 km origjinale, dokumenta te paguara deri ne Tetor 2019, nafte, ngjyre gri, sedilje lekure, kambio automatike, timon ne krah te kundert, ne gjendje shume temire pune.

Botuar më 27/06/2019
3.800,00 euro

Hyundai ix35

viti i prodhimit 2010 | 8.700 Euro

187.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Makina eshte ne gjendje shume te mire e mbajtur nga nje person ne shqiperi Makina eshte manuale 2.0 nafte shume ekonomike me dy gomat para te reja te vendosura ne 20 qershor

Botuar më 26/06/2019
8.700,00 euro

Peugeot 307 HDI

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.997 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makina eshte perdorur per qellime familjare, dokumenta te rregullta, servis i kryer rregullisht. E blere me dhjetor 2010.

Botuar më 26/06/2019
2.000,00 euro

Mercedez benz C 220 CDI,

viti i prodhimit 2003 | 3.700 Euro

183 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, serdiljet e para me ngrohje, serdile te përshtatshme për fëmijë,, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Vaj dhe filtra të ndërruar në Prill 2019.

Botuar më 25/06/2019
3.700,00 euro

Mercedez benz GL Foristrade 5.5 AMG

viti i prodhimit 2015 | 47.000 Euro

90.000 km, kambio: automatike, 5.5 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: e zeze, pjesa e brenshme bezhe, full option

Botuar më 25/06/2019
47.000,00 euro

Volkswagen Golf II

viti i prodhimit 1987 | 60.000 Leke

Ngjyra: bardhe, me dokumenta, SHITET MAKINE

Botuar më 25/06/2019
60.000 leke