Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Ford Focus portobagazh

4.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Ford focus portobagazh, 4.000 euro
Sensorë parkimi prapa, disqe çerkin lega origjinale 17", tapiceri lëkure me ngjyrë të zezë, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë.
Përshkrim

Sensorë parkimi prapa, disqe çerkin lega origjinale 17", tapiceri lëkure me ngjyrë të zezë, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë., viti 2009 (prerje 2010), kambio manuale, 1.6 Tdci (naftë), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike (pasqyra me sinjale), ABS, kasetofon origjinal Sony me komanda në timon, 8 airbag, 114.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu

4.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)