Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Ford Focus

viti i prodhimit 2010 | 670.000 Leke
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Ford focus, viti i prodhimit 2010, 670.000 leke i diskutueshem
70.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: e kaltert
Dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, timon hidraulik, disqe alumini, pasqyra elektrike, radio me usb
Përshkrim

70.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: e kaltert, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, timon hidraulik, disqe alumini, pasqyra elektrike, radio me usb, shitet per arsyje mos perdorimi. Me xhama te zinj origjinal nga mbrapa dhe e pershtatshme per impiant gazi

670.000 leke

Botuar më 10/10/2019

Telefon
Email
)