Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Turan

5.400 Euro

229.000 km, viti prodhimit Tetor 2008, motorr 1.9, nafte, e mirembajtur dhe kryer sherbimet periodikisht, e perdorur nga nje person, kondisioner, CD, radio, antene, sensor parkimi, ngjyre silver, ne gendje shume te mire pune. Dokumenta te rregullta

Botuar më 25/08/2019
5.400,00 euro

Nissan Qashqai

viti i prodhimit 2007 | 5.900 Euro

Kambio: manuale, 1.5 cc, nafte, ngjyra: gri, dritare elektrike, disqe alumini, xham panoramik, klima bizona, komando ne timon, goma te reja, shume komode, ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhewnerike, e gatshme per cdo lloj prove, shitet me cmim OKAZION! Me dogane te paguar gati per targa

Botuar më 25/08/2019
5.900,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 1999 | 2.000 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta te sapo prera. ne gjendje te mire pune, shitet

Botuar më 24/08/2019
2.000,00 euro

Renault Renault Kangoo

viti i prodhimit 1999 | 1.600 Euro

Kambio: manuale, nafte, 5 vende, ngjyra: e verdhe, Shitet makine Renault Kangoo per arsye emigrimi . Cmimi I diskutueshem.

Botuar më 23/08/2019
1.600,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2009 | 6.500 Euro

123.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, ngjyra: e verdhe, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/08/2019
6.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2001 | 3.500 Euro

Dokumenta te rregullta., nafte 1.4, blu

Botuar më 23/08/2019
3.500,00 euro

Volkswagen Golf me portobagazh

viti i prodhimit 2007 | 3.900 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 105 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, me letra te sapo paguara, ka nje vit qe ka ardhur nga gjermania

Botuar më 23/08/2019
3.900,00 euro

Mercedez benz E220CDI ELEGANCE

viti i prodhimit 1998 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 92 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, -mp3 multifunksionale wireless, me dy karikues celulari.-makina eshte e gatshme per cdo lloj prove., Taksa e qakullimit e paguar dhe kolaudimi i makines i vlefshem deri ne Gusht 2020

Botuar më 23/08/2019
2.000,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 2004 | 2.400 Euro

190 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e hirit, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, te gjitha sherbimet e realizuara ne kohe, vaj filtra te sapo nderruara. Goma te reja, kondicioner, xhama elektrik, pasqyra elektrike. Ndezje me buton Start-Stop

Botuar më 22/08/2019
2.400,00 euro

Mercedez benz Benz ML 350 Bluetek

viti i prodhimit 2011 | 19.500 Euro

E ardhur nga amerika, e bardhe

Botuar më 22/08/2019
19.500,00 euro