Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2005 | 2.600 Euro

197.000 km, kambio: manuale, 1 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe, ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe motorike me te gjitha sherbimet e bera ne kohe, te mbajtura me liber sherbimi.shitet per aresye mos perdorimi., Benzine/gaz, viti 2005Impianti Landi Renzo me lubrifikim ( injektoret e gazit te nderruara me vlere 300 euro para 15 mije km tek servisi i autorizuar i Landi Renzo.Kombio manuale 5+1 marsha. Motorr me zinxhir. Komanda ne timon. Pasqyra elektrike etj.

Botuar më 12/05/2021
2.600,00 euro

Nissan Nissan Qashqai

viti i prodhimit 2011 | 6.800 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 1.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sensor parkimi mbrapa xhama te zi origjinal disqe alumini 4 goma te reja 2 çelesa ne gjendje shume te mire, 1.5 Nafte Viti 2011I sapo targuar Me 210000 Kilometra origjinale Kondicioner manual 6 marshe

Botuar më 12/05/2021
6.800,00 euro

Ford fokus

viti i prodhimit 2002 | 1.800 Euro

124.000 km, kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, ngjyra: gri, dritare elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, eshte me dy dyer , freksioni i ri balancer + amortizatore te rinj , vaj filtra te ndruara , me dokumenta te rregullta te paguara deri ne 21 gusht, shitet makine

Botuar më 12/05/2021
1.800,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2005 |

Kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, Shitet Audi A4, motorri 2.0 nafte, ne gjendje perfekte, me dogane te paguar.

Botuar më 12/05/2021
1.234 leke

Fiat Punto

viti i prodhimit 2007 | 123.400 Leke

Kambio: automatike, 1.200 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, kamio automatike, Shitet FIAT PUNTO, Ngjyra blu, Motorri 1.2, Viti 2007, me dogane te paguar.

Botuar më 12/05/2021
123.400 leke

Seat Arosa

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro

225.000 km, kambio: manuale, 1 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 5 vende, ngjyra: verdhe, Shitet Seat Arosa benzine-gaz, taksat deri ne 26 Qeshor 2021, siguracioni deri ne Korrik 2021, Distributori i ri dhe fijet e kandeleve te reja, Filter vaji, filter ajri, kandelet, filter benzine dhe vaji te sapo nderruar, Gomat 4 stinet te sapovena te katerta te reja, gjithashtu u vune 2 amortizatoret e pasme te rinj, Dorezat e brendshme i ka, por jo ne gjendje te mire.

Botuar më 12/05/2021
1.600,00 euro

Mercedez benz C-300 LOOK AMG BENZINE 4 MATIC Viti 2012

viti i prodhimit 2012 | 11.800 Euro

153.000 km, kambio: automatike, 2.968 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, shes mercedes-benz c-300 4 matic look amg sport viti 2012 i montohet impianti i gazit 100% (pa taks luksi) e sapo targuar deri ne 05/2022 ne gjendje perfekte full option, SHES MERCEDES-BENZ C-300 4 MATIC LOOK AMG SPORT VITI 2012 I MONTOHET IMPIANTI I GAZIT 100% (PA TAKS LUKSI) E SAPO TARGUAR DERI NE 05/2022 NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPTION

Botuar më 12/05/2021
11.800,00 euro

Bmw SERIE 5 INDIVIDUAL FULL OPTION Viti 2008

viti i prodhimit 2008 | 9.800 Euro

150.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, superrr bmw serie 5 535d individual super full optin viti 2008 (pa taks luksi) e sapo targuar ne gjendje perfekte, SUPERRR BMW SERIE 5 535D INDIVIDUAL SUPER FULL OPTIN VITI 2008 (PA TAKS LUKSI) E SAPO TARGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 12/05/2021
9.800,00 euro

Volkswagen W VOLKSVAGEN TIGUAN

viti i prodhimit 2011 | 13.900 Euro

193.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, info shtese? km origjinale te certifikuara?3 celsa, hapje mbyllje qendrore,kondicjoneri ne gjendje te mir,xhama elektrike,pasqyra elektrike,klima tronik., Sensor shiu?sensor frenimiGoma te reja ?disqe aluminiSistem frenimi 100%Sistem drrejtimi 100%Kamjo ne gjendje perfect ?? Gjendje Motorrike perfect ?? kseno bixenon inteligjencpilot automatik,E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj ose ne servisin qe ju doniMakina esht e sapoardhur nga Italia me dogan te paguar gati per targa

Botuar më 11/05/2021
13.900,00 euro

Volvo VOLVO XC 60

viti i prodhimit 2012 | 13.900 Euro

252.000 km, kambio: automatike, 2.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bojëqiell, goma te reja ?disqe aluminisistem frenimi 100%sistem drrejtimi 100%kamjo ne gjendje perfectgjendje motorike perfecte sapo ardhur nga italia gati per tu targuar., INFO SHTESE? KM Origjinale 252 mij te certifikuara,dy celsa hapje mbyllje qendrrore,klima dy zonale ne gjendje te mir,xhama elektrike,Pasqyra elektrrke,Sensor shiu,sensor frenimI,sensor parkimi mbrapa origjinal,kamera mbrapa,navigation origjinal,sendilje me ngrohje,distronikxhama te zitapiceri dizainkomando ne timon pilot automatikhapje mbyllje elektrrike bagazhi.

Botuar më 11/05/2021
13.900,00 euro
)