Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Blejme makina te modeleve te ndryshme!!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 16/07/2018

Skoda Super

viti i prodhimit 2016 | 15.000 Euro

92.000 km, full opsion, kamera para dhe mbrapa, ganxh., 4 vjet garanci, salon meshine me ngrohje dhe ftohje

Botuar më 16/07/2018
15.000,00 euro

Seat Toledo

viti i prodhimit 2000 | 250.000 Leke

177.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, ngjyra: jeshile, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, 1.9 nafte. Cmimi 250.000 leke (te reja) . Kontakt : 0684021999

Botuar më 16/07/2018
250.000 leke

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2003 | 2.300 Euro

113.000 km, kambio: manuale, 5 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, kondicioner, 1.2 benzine, gjendje shume e mire.Cmimi 2300 euro. Kontakt : 0684021999

Botuar më 16/07/2018
2.300,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2004 | 290.000 Leke

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje shume te mire

Botuar më 16/07/2018
290.000 leke

Audi A4

viti i prodhimit 2004 | 300.000 Leke

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje shume te mire.

Botuar më 16/07/2018
300.000 leke

Ford FORD FIESTA 1.4 NAFT VITI 2009

viti i prodhimit 09 | 5.400 Euro

173 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: vishnje, esp, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ford fiesta 1.4 nafte. makina ka nje pronar te vetem dhe eshte blere me kilometra 0 .viti 2009 kambio manual 173.363 kmgjendja perfekte me sherbimet te gjitha te kryera, Ford Fiesta 1.4 Nafte. Makina ka nje pronar te vetem dhe eshte blere me kilometra 0 .Viti 2009 Kambio manual 173.363 kilometra Gjendja perfekte me sherbimet te gjitha te kryera ne Gjermani.Cmimi:5.400 Euro (pak i diskutueshem)E gateshme per cfardolloj testimi.Auto Servis GeniNr kontakti:069 57 98 24

Botuar më 16/07/2018
5.400,00 euro

Volkswagen Polo - 1.4 - 2003 - Benzinë

viti i prodhimit 003 | 2.950 Euro

132.000 km, kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Polo - 1.4 - 2003 - Benzinë - BLU - Kambio Automatike - 132.000 KM - AA Tirana

Botuar më 16/07/2018
2.950,00 euro

Mercedez benz C CLASS

viti i prodhimit 2000 | 3.800 Euro

Kambio: automatike, sensor parkimi, baxho, nafte 220 cdi

Botuar më 15/07/2018
3.800,00 euro

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2011 | 11.500 Euro

174.000 km, ngjyre gri e erret, ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur ne shqiperi, 4 goma te reja, manuale, full opsion, dokumenta te rregullta.

Botuar më 15/07/2018
11.500,00 euro