Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 17/10/2018

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Alfa romeo 156 e vitit 2005, cilindrata 1.9

2.550 Euro

Nafte, ngjyra: gri e modelit berlina me sedilje lekure, sherbimet dhe kontarolli i fundit i jane bere para 6 muajsh, shitet makine aktualisht ka te gjitha letrat qe nevojiten deri ne muajin shkurt 2019,

Botuar me 17/10/2018
2.550,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

146.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, benzine, ne gjendje shume te mire teknike, katalizatori dhe marmida e re, me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2018. shitet per arsye mosperdorimi, shitet

Botuar me 17/10/2018
1.500,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ne dore.

Botuar me 17/10/2018

Mercedez benz Class

viti i prodhimit 2002 | 2.300 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, shitet per arsye shendetesore, gjendja shume e mire, 4 feneresh, shitet makine me dokumenta te rregullta

Botuar me 17/10/2018
2.300,00 euro

Volkswagen Golf IV

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

Te paguara deri ne 2019, gri portobagazh, ne gjendje shume te mire., dokumenta te rregullta

Botuar me 17/10/2018
2.500,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1991 | 120.000 Leke

Kambio: automatike, nafte, Me letra te rregullta deri ne 2019

Botuar me 17/10/2018
120.000 leke

Nissan almera

viti i prodhimit 2005 | 2.400 Euro

190.000 km, kambio: manuale, 1.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 4 vende, ngjyra: kafe e hirte, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, Shitet makine ne gjendje shume e mire me sherbime te sapo bera goma te reja taksa te paguara deri ne shkurt te vitit tjeter makina eshte super ekonomike

Botuar me 17/10/2018
2.400,00 euro

Opel Astra

viti i prodhimit 2001 | 1.800 Euro

188.000 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri metalixato, me dokumenta te rregullta

Botuar me 17/10/2018
1.800,00 euro

Mercedez benz C220 SPORT EDITION 2007

viti i prodhimit 07 | 6.300 Euro

219.000 km, kambio: automatike, 2.198 cc, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gold, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, me dokumenta te paguara deri ne Prill 2019

Botuar me 17/10/2018
6.300,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

133 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, me letra te paguara deri ne nentor 2018. kontaktoni ne viber, ose ne mesanger., Shitet makine

Botuar me 16/10/2018
3.700,00 euro