Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hyundai ix35

viti i prodhimit 2010 | 8.700 Euro

187.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Makina eshte ne gjendje shume te mire e mbajtur nga nje person ne shqiperi Makina eshte manuale 2.0 nafte shume ekonomike me dy gomat para te reja te vendosura ne 20 qershor

Botuar më 26/06/2019
8.700,00 euro

Peugeot 307 HDI

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.997 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makina eshte perdorur per qellime familjare, dokumenta te rregullta, servis i kryer rregullisht. E blere me dhjetor 2010.

Botuar më 26/06/2019
2.000,00 euro

Mercedez benz C 220 CDI,

viti i prodhimit 2003 | 3.700 Euro

183 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, serdiljet e para me ngrohje, serdile te përshtatshme për fëmijë,, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Vaj dhe filtra të ndërruar në Prill 2019.

Botuar më 25/06/2019
3.700,00 euro

Mercedez benz GL Foristrade 5.5 AMG

viti i prodhimit 2015 | 47.000 Euro

90.000 km, kambio: automatike, 5.5 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: e zeze, pjesa e brenshme bezhe, full option

Botuar më 25/06/2019
47.000,00 euro

Volkswagen Golf II

viti i prodhimit 1987 | 60.000 Leke

Ngjyra: bardhe, me dokumenta, SHITET MAKINE

Botuar më 25/06/2019
60.000 leke

Lancia Libera

viti i prodhimit 1999 | 150.000 Leke

160.000 km, kambio: manuale, 1.8 cc, benzine, 5 dyer, ngjyra: blu, me taksa, kualidim deri ne dhjetor te vitit 2019. ne gjendje te mire xhenerike. shitet per arsye mosperdorimi, shitet

Botuar më 25/06/2019
150.000 leke

Mercedez benz Cls

viti i prodhimit 2006 | 7.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, sedilje elektrike, sedilje elektrike, pasqyra elektrike, Cls 320

Botuar më 24/06/2019
7.500,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2004 | 2.450 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri metalixato, full option. E sapo ardhur nga Gjermania. Me dogane te paguar. me portobagazh.

Botuar më 24/06/2019
2.450,00 euro

Mercedez benz Ml 270

viti i prodhimit 2001 | 3.400 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, dokumenta deri ne tetor, shitet makine

Botuar më 24/06/2019
3.400,00 euro

Mercedez benz Vaneo

viti i prodhimit 2001 | 1.800 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, dokumenta deri ne fund te marsit. cmimi per secilin, shiten dy makina

Botuar më 24/06/2019
1.800,00 euro