Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz C CLASS 220

viti i prodhimit 2002 | 3.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, sistem terheqje, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, shitet makine me dokumenta me cmim Okazion !!

Botuar më 25/03/2019
3.000,00 euro

Fiat Doblo

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

112.255 km, kambio: manuale, 105 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kalter, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, sensor parkimi, radio me usb, E pershtatshme per familje dhe pune. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe

Botuar më 25/03/2019
3.800,00 euro

Volkswagen Bora

viti i prodhimit 1999 | 1.999 Euro

90.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, benzine, ngjyra: jeshile, dokumenta te paguara deri ne shkurt 2020, Ne gjendje shume te mire

Botuar më 25/03/2019
1.999,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2005 | 6.000 Euro

Kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, taksat jane te paguara, shitet makine

Botuar më 25/03/2019
6.000,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.700 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 25/03/2019
5.700,00 euro

Mercedez benz A class

150.000 Leke

1.600 cc, benzine, shitet ose nderrohet me nje makine me portobagazh, ngjyre e zeze, 4 dyer, dokumenta te rregullta, taksa te paguara per nje vit, viti i prodhimit 2000

Botuar më 25/03/2019
150.000 leke

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2006 | 4.700 Euro

Kambio: manuale, 200 cc, nafte, ngjyra: gri, e dokumenta te rregullta. shitet per arsye emigrimi, shitet

Botuar më 25/03/2019
4.700,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

176.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, radio me usb, me dokumenta te paguara deri ne fund te 2019

Botuar më 25/03/2019
2.200,00 euro

Chevrolet

viti i prodhimit 2003 | 1.000 Euro

Kambio: manuale, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/03/2019
1.000,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2012 | 6.900 Euro

1.780.000 km, kambio: manuale, gjendja: e perdorur, Ardhur nga Zvicra, e zhdoganuar dhe me targa, me siguracion

Botuar më 25/03/2019
6.900,00 euro