Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota Corolla

viti i prodhimit 2007 | 7.100 Euro

127.364 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, Shitet Toyota Corolla 1.4

Botuar më 19/03/2019
7.100,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2014 | 8.000 Euro

55.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, me dy pozicione d dhe l, gjithashtu dhe me buton tek marshi extra per ngjitje ose zbritje, Shitet Ford Focus model SE

Botuar më 19/03/2019
8.000,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 1999 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, 4 dyer, sistem dvd, esp, sistem alarmi, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, me koalidim, siguracione, shitet makine me dokumenta

Botuar më 19/03/2019
150.000 leke

Audi A4

viti i prodhimit 2009 | 9.000 Euro

170.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, pasqyra elektrike, makina është e ardhur nga amerika dhe e sapo targuar, me taksa dhe siguracion të gjitha të paguara për një vit., Shitet Audi A4

Botuar më 19/03/2019
9.000,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.200 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, disqe alumini, shitet

Botuar më 19/03/2019
3.200,00 euro

Renault Clio

viti i prodhimit 2008 | 2.900 Euro

136.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, gaz + benzine, ngjyra: gri, me dogane te paguar, shitet

Botuar më 19/03/2019
2.900,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2005 | 2.500 Euro

122.000 km, kambio: manuale, 1.590 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu metalizzato, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet per arsye mosperdorimi. Siguracion minikasko deri janar 2020. Kalon perfekt kolaudimin. Ruajtur historiku i kontrollit te kolaudimit. Taksa minimale vjetore. Ideale per impiant gazi. Pronari i dyte. Blerja e pare te koncensionari. Mund te zbriten/negociohet kosto e sherbimeve te vogla kozmetike.

Botuar më 19/03/2019
2.500,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2000 | 270.000 Leke

160.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu perla, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, 069 35 067 35, Dokumenta te rregullta, viti 2000, ngjyra blu perla, 1.4 benzine, manuale, disqe alumini, goma Pirelli te reja, drita Bi-xenon, kondicioner, radio-cd, esp, abs, srs-airbag, mbyllje me pult

Botuar më 19/03/2019
270.000 leke

Citroen C3

viti i prodhimit 2003 | 2.150 Euro

135.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makina me gjendje shume te mire, servise te kryera dhe dokumenta te paguara deri ne Gusht 2019.

Botuar më 19/03/2019
2.150,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2004 | 1.900 Euro

Portobagazh, dokumenta te rregullta., 1.7 nafte

Botuar më 19/03/2019
1.900,00 euro