Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi A4

viti i prodhimit 2003 | 3.000 Euro

211.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje te mire. Goma te reja. Nuk ka nevoj per servis. Shume ekonomike ne harxhim.

Botuar më 09/04/2020
3.000,00 euro/muaj

Mercedez benz

Kambio: automatike, 220 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, Shitet Mercedes-Benz E-Class, 220, viti 2001, ne gjendje shume te mire.Cmimi 2950 Euro

Botuar më 08/04/2020

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.900 Euro

98.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizzatto, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, gjendje shume e mire,me liber servisi te Opel,dokumenta dhe siguracion te paguara deri ne 21 Janar 2021.

Botuar më 07/04/2020
2.900,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 1998 | 800 Euro

122.000 km, kambio: automatike, 1.4 cc, benzine, ngjyra: gri metalizato, me dokumenta te rregullta, Shitet

Botuar më 06/04/2020
800,00 euro

Honda CR-V 4X4 i-CTDi 2.2

viti i prodhimit 2008 | 8.500 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 2.200 cc, nafte, Ne gjendje te shkelqyer . Si nga ana motorrike, edhe nga karroceria. Kilometra origjinale. Pranohet cdo lloj kontrolli. Cmimi i diskutueshem.Airbag ( koke, mbrapa, anash, pasagjeri ) Immobiliser elektronik, komanda ne timon, pasqyra elektrike, Cruise control, Board Compiuter, Terheqje 4X4, fendinebbia, ESP, ABS, etj.

Botuar më 06/04/2020
8.500,00 euro

Volkswagen Golf 5 Plus

viti i prodhimit 2006 | 5.400 Euro

225.000 km, kambio: manuale, 77 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, makina ka pak muaj qe ka ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje perfekte, Shitet Golf 5 Plus 1.9 viti 09/2006. Sapo jan bere vaj e filtra, jane nderruar ferrota dhe tambure te rinj te katra gomave, eshte bere rrip faze kit (rrip faze kit kontitech germany) letrat i mbarojne pas 11 muajsh. Eshte shum ekonomike 4.1 l/100 km, ngrohje sendilje sensore parkimi etj. Per te tjerat mund ta shifbi me afer. Cmimi 5400 Euro Nr tel 0694415165.

Botuar më 02/04/2020
5.400,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro
)