Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bmw X6

viti i prodhimit 2008 | 17.200 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Bmw x6, viti i prodhimit 2008, 17.200 euro
Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi.
Përshkrim

Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi., ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike, 185.000km, automatike, motor 3000 nafte (3.5 bi turbo) servise te sapo kryera, goma 80%

17.200,00 euro

Botuar më 16/02/2019

Telefon