Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bmw X5

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Bmw x5, viti i prodhimit 2009, 11.000 euro
225.000 km, ngjyra: e zeze
Nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel
Përshkrim

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive

11.000,00 euro

Botuar më 14/10/2019

Telefon
)