Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Fiat Punto

viti i prodhimit 2001 | 1.400 Euro

222.000 km, kambio: manuale, 1.2 cc, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 23/07/2019
1.400,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2007 | 11.500 Euro

Kambio: automatike, 2.7 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, shitet

Botuar më 23/07/2019
11.500,00 euro

Toyota Land Cruiser

viti i prodhimit 2005 | 13.500 Euro

240.000 km, 3.000 cc, gjendje shume e mire, Motorrri 2998 Vende 7, Full opsion, kilometra origjinale

Botuar më 23/07/2019
13.500,00 euro

Mercedez benz A Class 180 cdi

viti i prodhimit 2007 | 3.600 Euro

135.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, me targa shqiptare

Botuar më 23/07/2019
3.600,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 1996 | 1.000 Euro

Kambio: manuale, 1.6 cc, benzine, ngjyra: blu e erret, ne gjendje te mire dhe me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit, full option

Botuar më 22/07/2019
1.000,00 euro

Mercedez benz

viti i prodhimit 2006 | 5.500 Euro

Nafte, 3.2cc, ngjyre blu e erret, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 22/07/2019
5.500,00 euro

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2009 | 8.300 Euro

130.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e zeze, full option, Me letra te rregullta

Botuar më 22/07/2019
8.300,00 euro

Opel Antara

viti i prodhimit 2008 | 7.500 Euro

120.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 22/07/2019
7.500,00 euro

Mercedez benz GL Foristrade 5.5 AMG

viti i prodhimit 2015 | 47.000 Euro

90.000 km, kambio: automatike, 5.5 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: e zeze, pjesa e brenshme bezhe, full option

Botuar më 22/07/2019
47.000,00 euro

Bmw 320i - e46

2.600 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu perle, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, BMW Look M fabrike Full option. Fenere angel eyes. Komanda ne Timon

Botuar më 22/07/2019
2.600,00 euro