Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Karakteristika

Auto-moto, Kerkoj te blej, Makinë qyteti
Blejme makina te modeleve te ndryshme!
Përshkrim

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.


Botuar më 16/01/2020

Telefon
)