Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hyundai Terracan 4X4

viti i prodhimit 2003 | 300.000 Leke

188.000 km, kambio: automatike, 5 dyer, ngjyra: gri, kondicioner, sedilje elektrike, disqe alumini, sedilje te zeza, abs, airbag, sedilje me ngrohje, mbyllje qendrore, ekran parkimi, kasetofon touch+pult, kontroll qendror xhamash, levizje sediljesh me buton,, motorr 2.9 diezel, me taksa te paguara deri ne 20.07.2021

Botuar më 06/08/2020
300.000 leke

Mercedez benz

viti i prodhimit 2005 | 4.200 Euro

210.000 km, 2.000 cc, prere dogana dhe letrat shqiptare, Shitet Mercedes- BClass, tipi manual me 6 marrsha, i vitit 2005, 2000 nafte CDI , manual me 6 marrsha, i vitit 2005. Tapiceri lekure ngjyre kafe. Full opsion. Dritat bikseno, drita me lente, panorama nga siper, fshirese automatike, sensor parkingu para dhe mrapa, ne gjendje perfekte motorrike, me goma dhe te gjitha pjeset e tjera

Botuar më 05/08/2020
4.200,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2006 | 4.500 Euro

290.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze mat, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte e perdorur ne Shqiperi eshte ne kushte te mira me dy celsa.

Botuar më 04/08/2020
4.500,00 euro

BLEJME MAKINA TE PERDORURA

Me cmime me te arsyeshme ne treg, ne gjendje pune ose jo,, Me dokumenta ose pa dokumenta, i marrim edhe per skrap. pagesa cash ne dore

Botuar më 04/08/2020

Opel Astra

viti i prodhimit 2009 | 4.000 Euro

165.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi, portobagazh, manual, 1.7 naftë, ngjyrë gri e errët, 5 porta, klima, kompjuter bordi, me libër servisi, kasetofon origjinal me komanda në timon, xhama-pasqyra elektrike, xhama të errët origjinale, disqe çerkin lega 16",

Botuar më 04/08/2020
4.000,00 euro

Nissan Qashqai

viti i prodhimit 2011 | 8.300 Euro

137.000 km, pasqyra me palosje, kamer dhe sensore parkimi, disqe cerkin lega 18", goma 80%, dy celesa, ne gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, e sapoardhur., (model 2012), manual, 1.5 nafte, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 5 porta, navigator me ekran te madh me komanda ne timon, klima, xhama-pasqyra elektrike, xhama te erret origjinale,

Botuar më 04/08/2020
8.300,00 euro

Ford Fiesta

4.300 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. cmimi, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 04/08/2020
4.300,00 euro

Fiat Fiat Grande Punto

viti i prodhimit 2012 | 4.300 Euro

Shume ekonomike, me dogane, i sapoardhur, manual, 1.3 nafte multijet, 5 porta, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 124000 km origjinale, kondicioner, kompjuter bordi, kasetofon origjinal me komanda ne timon, sensore parkimi prapa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike

Botuar më 04/08/2020
4.300,00 euro

Volkswagen Golf 6

8.500 Euro

Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomik, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur., viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma të reja Pirelli, sensorë parkimi prapa

Botuar më 04/08/2020
8.500,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 04/08/2020
7.700,00 euro
)