Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 16/05/2019

Volkswagen Tiguan

viti i prodhimit 2013 | 1 Euro

Motor 2.0 nafte ?, km 184,460. Me dogan te paguar. Vet Parkim, Start stop ne trafik , Navigator i madh ,Aux , Bluetooth Audio , Bluetooth Microfon ,Memory card , CD, Kompjuter Bord, Kambio Manuale, Klima Tronic, Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Kamosh , Pasqyrat me Palosje, Disqet 18 etj. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
1,00 euro

Citroen C3

viti i prodhimit 2004 | 2.700 Euro

Kambio manuale, motor 1.4 nafte, km 181.460 ORIGJINALE, KLIMA KASETOFON ORIGJINALXhama elektrike Sendiljet me ngritje në lartësi Airbag(SRS), ABS Timon hidraulik Goma te sapovendosuraGjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar Dogane e Paguar E SAPOARDHUR NGA italia

Botuar më 20/05/2019
2.700,00 euro

Suzuki SPLASH

viti i prodhimit 2010 | 3.800 Euro

1.0 BENZIN +GAZ, KAMBIO MANUALE, 112.000 KM, CD ROM- RADIO FM/AM- AUX, XHAMA TE ZINJ, KLIMA, PASQYRA ELEKTRIKE, Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes, DISQE ALUMINI 15", GOMA 90% te reja, GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike e perkryer,e gatshme per cdo lloj prove. Dogane e paguar

Botuar më 20/05/2019
3.800,00 euro

Renault KANGO

viti i prodhimit 2004 | 2.700 Euro

Goma ne(65%), gjendje teknike, mekanike, estetike, dhe motor perfekt me konsum shumë të ulet, letrat e paguara deri ne dhjetor 2019, 1.5 nafte, ( 5 dyer ), 210 00 KM ORIGJINALE. MAKIN TEPER EKONOMIKE. Kambio MANUALE. Ngjyrë gri, Kondicioner, xhama elektrike, Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi, Airbag(SRS), ABS, Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT, Çelës ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult, E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë

Botuar më 20/05/2019
2.700,00 euro

Volkswagen turan

viti i prodhimit 2005 | 4.300 Euro

Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi -6 x airbag(srs), abs, -timon hidraulik & timoni mund te ulet dhe ngreh sipas deshires se perso - çelës me pult, mbyllje qëndrore me pult, 2.0 naft ( 5 dyer )159 mij KM ORIGJINALE makine teper ekonomikekambio automatklimakasetofon origjinalxhama elektrikedisqe 16

Botuar më 20/05/2019
4.300,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2008 | 3.000 Euro

100.460 km, 1.2 cc, benzine, Me dogane te paguar. CD, Kompjuter Bord, Klima , Kambio Manuale, ETJ.Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
3.000,00 euro

Fiat Idea

viti i prodhimit 2004 | 2.700 Euro

161.000 km, 1.3 cc, nafte, Me dogan te paguar. Clima , Kambio Manuale , Sensor Parkimi, Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum te kombinuar 5.2 litra 100km

Botuar më 20/05/2019
2.700,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2006 | 4.600 Euro

2 cc, nafte, km 221.000. Me dogan te paguar. Kasetofon i madh Multifunksional, CD, Kompjuter Bord, Kambio Automatike, Klima Tronic, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Gjysem Kamosh Gjysem Lekure , Sedilet me Ngrohje dhe elektrike ,Disqet 16 etj. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
4.600,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2007 | 3.700 Euro

Kambio MANUALE ?? Viti 2007? ???motor 1.0 benzine ??km 147,460 ????KLIMA????KASETOFON ORIGJINAL?? ?Sendiljet me ngritje në lartësi????Airbag(SRS), ABS????Timon hidraulik ????E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë ?? ?? ??Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar ?? ??Dogane e Paguar

Botuar më 20/05/2019
3.700,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

MOTOR 1.2 Benzine , Km 160.200, Kambio Manuale Dogana e paguar

Botuar më 20/05/2019
2.200,00 euro