Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar më 18/11/2018
18.000,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 16/11/2018
14.500,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 09/11/2018

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I sapo ber servis. (Shitet ose kembehet me hyrje). 004915218152164 Viber. Pagesa kesh

Botuar më 18/11/2018
18.000,00 euro

Nissan Qashqai

viti i prodhimit 07 | 7.790 Euro

162.469 km, kambio: automatike, 1.995 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe, shitet

Botuar më 17/11/2018
7.790,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 15.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, me dokumenta, shitet

Botuar më 17/11/2018
2.500,00 euro

Mercedez benz A class 160

viti i prodhimit 2008 | 5.700 Euro

134.000 km, kambio: manuale, 2 cc, nafte, ngjyra: e zeze, taksa te paguara deri ne Nentor 2019

Botuar më 17/11/2018
5.700,00 euro

Fiat Sedici,

6.500 Euro

1.6 cc, benzine, ngjyra: e kuqe, Fuoristrade, viti '08, me 115.000km, kambio automatike, konsumi 5L/100km, dokumenta te paguara deri ne Qershor 2019. Shitet per arsye emigrimi Çmimi

Botuar më 17/11/2018
6.500,00 euro

Kia SPORTAGE (EXTRA FULL OPTIONS)

viti i prodhimit 2014 | 16.000 Euro

36.893 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: e zeze, xhama te zinj, nuk jane origjinal. timon multifunskional. 4 goma aktive 4x4, navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet me celularin, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, sensor parkimi, kamera parkimi, pilot automatik. vetem 1 celes. dogane e paguar. cmimi i makines eshte me nje super okazion -20% zbritje cmimi, Reflekton vetebesim ne cdo meter qe avancon, pjese e pandare e cdo peisazhi madheshtor ne te gjithe planetin. (Kilometra te certifikuara nga autoriteti Norvegjez i mbikeqyrjes se mjeteve motorike). Konsumi i karburantit 5.2L/100 KM e kombinuar. Navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet me celularin

Botuar më 16/11/2018
16.000,00 euro

Peugeot 206

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

118.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me dokumenta rregullta, te sapoprera, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 16/11/2018
2.000,00 euro

Ford Fokus

viti i prodhimit 2007 | 3.700 Euro

95.000 km, kambio: manuale, 1.6 nafte,

Botuar më 16/11/2018
3.700,00 euro

Porsche Cayenns,

viti i prodhimit 2003 | 6.000 Euro

4.5 cc, benzine, ngjyra: ngjyre blu e erret, me impiant gazi te vendosur para 1 viti.

Botuar më 16/11/2018
6.000,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2009 | 5.500 Euro

Kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze perle, me letra te paguara deri ne maj te vitit 2019 , makina eshte e blere ne gjermani , eshte ne gjendje shume te mire, shitet makine

Botuar më 16/11/2018
5.500,00 euro