Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Blej makina te perdorura te cdo lloji per skrap dhe per pjese kembimi,

Karakteristika

Auto-moto, Kerkoj te blej, Makinë qyteti
Blej makina te perdorura te cdo lloji per skrap dhe per pjese kembimi,
Përshkrim

Si dhe blejme cdo lloj makine me dokumneta te rregullta me cmime te arsyeshem, bejme edhe kembime.


Botuar më 14/02/2020

Telefon
)