Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/10/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 17/10/2018

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2003 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kalter, me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2019. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar me 20/10/2018
2.300,00 euro

Toyota Yaris 1.3

viti i prodhimit 2008 | 3.500 Euro

142.000 km, kambio: automatike, 1.3 cc, benzine, ngjyra: gri metalixato, me dokumenta te rregullta

Botuar me 20/10/2018
3.500,00 euro

Jaguar X type

viti i prodhimit 03 | 3.000 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet pasi kam blere makine tjeter, Shes Jaguar X-TypeVit prodhimi fund 2003Motorr 2.0 nafteKamio manualVaj,filtra dhe te gjitha sherbimet e bera. Gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.TE GJTIHA PJESET SI MAKINE I KA FORDI.Tapiceri lekure shume e pasterNavigator me ekran tmadh dhe touchKomanda ne timonPasqyra elektrike,xhama elektr

Botuar me 20/10/2018
3.000,00 euro

Mercedez benz E 280

viti i prodhimit 2005 | 6.300 Euro

250.000 km, kambio: automatike, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, me dokumenta te rregullta , makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike si dhe ne tapiceri , e gatshme per cdo lloj prove . siguracion dhe taksa te paguara, shitet makine

Botuar me 20/10/2018
6.300,00 euro

Volkswagen Passat

2.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e zeze, viti 2003, dokumenta te paguara deri ne Janar 2019, ne gjendje te mire

Botuar me 19/10/2018
2.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 3.200 Euro

1.3 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: gri, me dokumenta Italiane

Botuar me 19/10/2018
3.200,00 euro

Opel Corsa

3.200 Euro

Manual, kondicioner, dokumenta te paguara., viti 2007, ngjyra bezhe, 1.2 benzine, 129.000km

Botuar me 19/10/2018
3.200,00 euro

Mercedez benz 200

120.000 Leke

Me bateri te re, me goma rezerve

Botuar me 19/10/2018
120.000 leke

Ford Focus

viti i prodhimit 2001 | 1.650 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 1.8 TDDI, gri, kondicioner, ajerbeg, abs, xhama ektrik, 5 porta, disqe alumini, taksa dhe siguracion te prera deri ne 10 Tetor 2019

Botuar me 19/10/2018
1.650,00 euro

Volkswagen Golf 5,

viti i prodhimit 2005 | 4.900 Euro

160.000 km, 1.9 cc, TDI, Konfort Line, disqe 17, ngjyre e zeze metalizato, kondicioner, dokumenta te sapo prera.

Botuar me 19/10/2018
4.900,00 euro