Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Polo

4.400 Euro

Dy çelësa, disqe çerkin lega origjinale 14”, goma 80%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur., viti 2009, kambio manuale, 1.4 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar jashtë), ngjyrë gri e errët, 5 porta, kompjuter bordi, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon Mp3, 6 airbag, 131.000 km origjinale

Botuar më 26/03/2019
4.400,00 euro

Ford Focus

5.200 Euro

Portobagazh, viti 2011, kambio manuale, 1.6 Tdci, ngjyrë e zezë shumë i bukur, 108.000 km origjinale, klima, kasetofon origjinal Sony radio/cd/telefon, me komanda ne timon, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, sensor drite dhe shiu, disqe alumini 16" me goma Michellin 80%, ne gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me dogane, i sapoardhur.

Botuar më 26/03/2019
5.200,00 euro

Dacia Sandero

4.200 Euro

108.000 km, 107.000 km origjinale, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur., viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kondicioner, kasetofon origjinal mp3, xhama-pasqyra elektrike

Botuar më 26/03/2019
4.200,00 euro

Volkswagen Golf 6

9.700 Euro

Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma të reja Pirelli 100%, sensorë parkimi prapa

Botuar më 26/03/2019
9,00 euro

Ford Fiesta

6.700 Euro

116.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur., prodhim“31 Dhjetor 2012” (prerje e re 2013), kambio manuale, 1.4 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag

Botuar më 26/03/2019
6.700,00 euro

Skoda Roomster

viti i prodhimit 2009 | 4.800 Euro

136.000 km, kambio manuale, 1.4 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar në fabrikë), ngjyrë e bardhë, 5 porta, kompjuter bordi, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, disqe çerkin lega origjinale 16” me goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 26/03/2019
4.800,00 euro

Toyota Yaris

2.000 Euro

Nafte, 1.4, ngjyre gri. Me kater dyer. Dokumenta te rregullta deri ne mars te vitit 2020.

Botuar më 26/03/2019
2.000,00 euro

Toyota Corola

viti i prodhimit 2005 | 4.199 Euro

85.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, ngjyra: ngjyre ulliri metalizat, e sapotarguar, full option, portobagazh, shitet makine

Botuar më 26/03/2019
4.199,00 euro

Mercedez benz C CLASS 220

viti i prodhimit 2002 | 3.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, sistem terheqje, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, shitet makine me dokumenta me cmim Okazion !!

Botuar më 25/03/2019
3.000,00 euro

Fiat Doblo

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

112.255 km, kambio: manuale, 105 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kalter, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, sensor parkimi, radio me usb, E pershtatshme per familje dhe pune. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe

Botuar më 25/03/2019
3.800,00 euro