Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BUICK ENCORE 2016,

16.000 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja, kamera parkimi, navigator, bluetooth etj (full option), modeli i vetem ne Shqiperi. Dokumenta dhe taksa te paguara ne shkurt 2018. Servisi i eshte bere tek Opel Noshi.

Botuar më 23/05/2018
16.000,00 euro

Seat Ibiza

viti i prodhimit 15 | 7.000 Euro

36.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, Itech

Botuar më 23/05/2018
7.000,00 euro

Mercedez benz A 200 CDI KAMBIO AUTOMAT

viti i prodhimit 2006 | 4.000 Euro

178.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, gjendje perfekte, SHES BENZ A200 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2006 ME TE GJITHA OPSIONET:KAMBIO AUTOMATSENSOR PARKIMISEDILE LEKURE+COPEKOMANDA ME TIMONPILOT AUTOMATIK.NE GJENDJE PERFEKTE ,ME DOGANE TE PAGURCMIMI 4000 EURO I DISKUTURSHEMCEL..0695555345

Botuar më 23/05/2018
4.000,00 euro

Volkswagen GOLF 5 Plus

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
4.500,00 euro

Bmw E46 Sport

viti i prodhimit 2000 | 2.600 Euro

157.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e re, 3 dyer, makina ka motorr 1.8 benzine dhe impiant gazi zavoli (italian). shume ekonomik, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
2.600,00 euro

Suzuki

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.300 cc, gaz + benzine, ngjyra: blu, me dokumenta te rregullta, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
2.000,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe e hapur, airbag per pasagjerin, sedilje elektrike, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
4.500,00 euro

Blejme makina te modeleve te ndryshme!!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne viber fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 22/05/2018

Mercedez benz Shitet Benz A180 CDI

viti i prodhimit 2005 | 3.900 Euro

174.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, gps, sensor parkimi, Shitet Benz A180 CDIViti : 2005E pajisur me: Airbag , ABS , 6marshe ,komanda tek timoni,4 xhama elektrik ,CD , kondisioner etjMe dogane te paguar , pa targaCmimi : 3900 EuroNr. Cel: 0672013331

Botuar më 22/05/2018
3.900,00 euro

Mercedez benz Klasi B

viti i prodhimit 2007 |

Kambio: automatike, 170 cc, shitet

Botuar më 22/05/2018