Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2006 | 4.100 Euro

300.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: e hirit (gri), sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, e ardhur nga gjermania, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.dogane dhe te gjitha dokumentat te paguara (liber sherbimesh), VW Touran TDi

Botuar më 22/06/2018
4.100,00 euro

Bmw 760 Li,

viti i prodhimit 2006 | 3.600 Euro

Benzine, Makina nuk eshte ne gjendje pune.

Botuar më 22/06/2018
3.600,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2000 | 1.250 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 2.7, kondicioner, ajerbeg, abs, grri e erret, manuale, dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2018

Botuar më 22/06/2018
1.250,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 1994 | 1.200 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., 200 nafte, manuale, ngjyre limoni, taksa dhe siguracioin te prera deri ne fund te nentorit 2018

Botuar më 22/06/2018
1.200,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2001 | 1.250 Euro

Mbyllje qendrore, taksa dhe siguracion i prere deri ne fund te nentorit 2018, e kuqe, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2001, 1.2 benizne, 5 porta, kondicioner, manulale, ajerbeg, abs, 2 xhama elektrik

Botuar më 22/06/2018
1.250,00 euro

Mercedez benz 4 fenersh 220 CDI,

viti i prodhimit 2002 | 1.550 Euro

Kambio: automatike, ngjyra: krem, sallon meshine, celes me thithje, taksa dhe siguracion te prere deri ne fund te nentorit 2018, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4 xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs

Botuar më 22/06/2018
1.550,00 euro

Ford Ka

viti i prodhimit 1997 | 800 Euro

Dokumenta te rregullta, kolaudimi i paguar deri ne nentor, 1.3 benizne, ngjyre lejla, ne gjendje pune

Botuar më 22/06/2018
800,00 euro

Ford Focus,

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro

1.9 cc, nafte, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire pune,

Botuar më 22/06/2018
1.600,00 euro

Volkswagen Gol

1.500 Euro

107.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, 1500 EURO Shitet VW Gol, 2005, 1.0 benzine, 107 mije km, kondicioner, letrat ne janar/maj 2019

Botuar më 22/06/2018
1.500,00 euro

Mercedez benz E Class look AMG

viti i prodhimit 2012 | 18.000 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, ngjyra: e zeze brenda bezh, dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 22/06/2018
18.000,00 euro