Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Audi A 3

viti i prodhimit 2000 | 2.350 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Audi a 3, viti i prodhimit 2000, 2.350 euro i diskutueshem
Disqe alumini, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Përshkrim

Disqe alumini, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 1.9 me I te kuqe, manual, 5 porta, klima, ajerbeg, abs, gri, salon meshine, taksa dhe siguracion I pagar deri ne fund te majit 2019

2.350,00 euro

Botuar më 11/01/2019

Telefon