Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 09/11/2018

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar më 08/11/2018
18.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Porcelan-tirane., Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira...

Botuar më 07/11/2018

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2004 | 4.500 Euro

Kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: gri, siguracion deri ne gusht 2019, kembehet me nje foristrade, me dokumenta te rregullta deri ne gusht 2019

Botuar më 16/11/2018
4.500,00 euro

Volkswagen Touareg,

viti i prodhimit 2009 | 30.000 Euro

31.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: ngjyre blu metalizato, blere tek Volskwageni. Shitet ose kembehet me garsoniere, etj. Çmimi shitjes

Botuar më 16/11/2018
30.000,00 euro

Toyota Corola

viti i prodhimit 2005 | 4.200 Euro

1.4 cc, nafte, 4 goma te reja, ne gjendje perfekte, dokumenta te paguara deri Prill te 2019. Çmimi

Botuar më 16/11/2018
4.200,00 euro

Land rover Freelander 2, TD4 HSE, 4x4

11.000 Euro

Makina eshte blere ne koncesionar me 0 km dhe eshte perdorur vetem nga nje person. gjithashtu sherbimet jane kryer perhere ne kohe ne koncesionar dhe jane te dokumentuara, motor 2.2 diesel, kambio automatike +tronik, 110.000 km, ngjyre e zeze metalike, ne gjendje te shkelqyer, me te gjitha opsionet: xhama te erret pas, fenere xenon, sedilje lekure ngjyre krem me pese pozicione memorie, navigator, module per terrene te ndryshme

Botuar më 16/11/2018
11.000,00 euro

Renault MEGANE

viti i prodhimit 2004 | 2.299 Euro

142.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me dokumenta deri ne Dhjetor 2018

Botuar më 16/11/2018
2.299,00 euro

Volkswagen SHARAN

viti i prodhimit 1999 | 2.500 Euro

380.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, sistem terheqje, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, ne gjendje shume te mire pune , me taksa te paguara deri ne Tetor te 2019

Botuar më 16/11/2018
2.500,00 euro

Hyundai Tucson

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

280.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, sherbime te sapo bera, taksa/siguracioni te paguara deri ne prill 2019, gjendje shume e mire mekanike dhe xhenerike., Sensor te pasem parkimi, dy celesa me pult, xhama te pasem te erret origjinal, me 5 porta, kamio manuale, kondicioner.

Botuar më 15/11/2018
5.000,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: e bardhe, 4 porta, 1.2 benzine, 4+1, kondicioner, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer, me taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 15/11/2018
2.000,00 euro

Volkswagen Cady

viti i prodhimit 2009 | 8.000 Euro

160.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 2 dyer, 2 vende, ngjyra: e bardhe, ne gjendje te mire motoriike dhe xhenerike, me dokumenta te rregullta deri ne korrik gusht 2019, frigorifer ngrires

Botuar më 15/11/2018
8.000,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: blu, dogane, taksa te paguara, shitet

Botuar më 14/11/2018
4.500,00 euro