Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Audi

viti i prodhimit 2010 | 25.000 Euro
Përshkrim

SUPER OKAZION!!! Audi Q7, 3000 nafte, blere me 00km te Audi, full ekstra, baxhA me pamje panoramike, automat, 119.000km origjinale, sedilje ngrohje dhe ftohje, sensor parkimi nga 4 anet. Blere 86.000 Euro dhe shitet

Karakteristika
Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Audi, viti i prodhimit 2010, 25.000 euro
25.000,00 euro

Botuar më 17/06/2018

Telefon