Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MOTORRIST ART SERVIS Lider ne riparimin e automjeteve aziatike Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 35000 leke |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 1-2 vjet, 25-39, te dije te drejtoje mir...

Botuar më 14/02/2020
35000 leke

SHOFER City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria d, M/F, Adresa: Komuna e Parisit, rruga Tish Dahia, Kompleksi Kika 2

Botuar më 23/02/2020
e kenaqshme

SHOFER TAXI LUX Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Te kene patente te Klasit D + deshmi taksie. Te njohin mire rruget e Tiranes, kushte shume te mira pune, Adresa: Ish fusha Aviacionit, Tirane

Botuar më 22/02/2020
Ofrohet pagese e mire

PUNONJES KERRI SHPK Qender metalesh Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Zyre ne departamentin e shitjes, kryesisht do te merret me prerje faturash per bleresit, te kete arsim te larte, te jete korrekt/e dhe i/e pergjegjshem, kushte te mira pune, te interesuarit mund te dergojne cv ne email-in, Adresa: Fshati Mucaj, Vore (rruga e vjeter Vore-Rinas), Tiranë

Botuar më 21/02/2020
Page e kenaqshme

EKONOMISTE Auto Ademi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te kete njohuri mbi Financen 5, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

SHOFER Kompania “Do Taxi” Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Taxie. Te kene patente te klasit D. Me eksperience pune. Puna me kohe te plote. Kushte shume te mira pune

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHOFER FIRMA DUA GAZ Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

SHOFER TE PAJISSUR ME PATENTE PER TRANSPORTIN E MALLRAVE TE RREZIKSHEM (ADR) te kene klasin C dhe CE. Mosha 30-50 vjec. Me stazh pune., Adresa: Gjokaj, Km 12 autostrada Tirane -Durres

Botuar më 21/02/2020
Paga e kenaqshme

PUNONJES Parkim-Lavazh makinash

Paga: Page e kenaqshme |

Per parkim. te dije ti japi makines, Adresa: Prane Universitetit Europian te Tiranes

Botuar më 20/02/2020
Page e kenaqshme

SALDATOR Kerkohen 2

Paga: e kenaqshme |

Per kangjella, porta ose punime te ndryshme, Adresa: Mbrapa Ish Porcelanit

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES KERKOHET

Paga: paga 40000 leke deri ne 60000 me sigurime |

SHPERNDARES POSTE ME MOTORRIN E FIRMES.ORARI I PUNES 12:00-20:00. E DJELA PUSHIM. Preferohet me eksperience pune te njohi adresat e Tiranes

Botuar më 19/02/2020
paga 40000 leke deri ne 60000 me sigurime

XHENERIK SERVIS PICARI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/Motorrist. Me eksperience pune, Adresa: Vore

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme
)