Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompania S&P Kërkon të punësojë Shofer

Furgoni. Te kete patente te klasit C. Me eksperience pune, Adresa: Te interesuarit te dergojne foton e patentes ne Viber ne nr:

Botuar më 18/03/2019

Kompania Go Taxi Kërkon të punësojë Shofer

Te jete I paisur me patente te klasit D, si dhe te kete deshmin e taksistit. Paga e kenaqshme, kushte te mira pune

Botuar më 18/03/2019

Albanian wine & spirit distribution Kërkon të punësojë Magazinier

Te kete eksperience pune minimalisht 2 vjet ne drejtimin dhe punet e magazines, Te kete nje fizik te pranueshem per te bere levizje produktesh sa her te kete porosi dhe te dije te manovroje transpaleten.Kutite peshojne 5kg, Puna eshte e lehte dhe komode per ata qe kane edukate pune.Pertacet te mos aplikojne., Tiranë, Adresa: Magazina ndodhet prane Kompleksit Dinamo

Botuar më 16/03/2019

Kerkohet Shperndares

(motorrist) per nje kompani me pjese kembimi, me motorrin e firmes. E diela Pushim. Mosha 20-45 vjec. Te jete i paisur me patente te klasi A ose B, Adresa: Blloku Gintash, Laprake

Botuar më 15/03/2019

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE (BIG BITE) Kërkon të punësojë Punonjes/e

Mosha 20-35 vjeç.Te jene fleksibel me oraret. Te jene te gatshme te punoje ne grup. Kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar më 13/03/2019

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE (BIG BITE) Kërkon të punësojë Sanitare

/Pjatalarese. Paga e kenaqshme. Nje dite ne jave pushim. Te jene te disponueshme per te punura me turne, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar më 13/03/2019

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE (BIG BITE) Kërkon të punësojë Kasiere

Te jene te disponueshme per te punura me turne. Ofrohen kushte te mira pune. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar më 13/03/2019

Bulica Kompleks Kërkon të punësojë Mekanik

- Xhenerik. Me eksperince pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Babrru, 300m nga ura

Botuar më 11/03/2019