Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJES Kompania Alsper Me 20 vjet eksperience ne tregun e prodhimit te tendave dhe mushamave te kamionave Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per sektorin e prodhimit, eksperienca te meparshme ne kete fushe perben perparesi, mosha e preferuar 20-35 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit, Tiranë

Botuar më 22/11/2019
Paga e kenaqshme

ROJE Parking Makinash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te dije te ngase mire makinen. Mosha 40-55vjec, Adresa: Mbrapa Kullave, Tiranë

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES Electron Albania 2008 Kompania eshte distributor i markave te ndryshme elektronike dhe kompjuterike. Orari e hene-e premte 8.00-16.00 e shtune 8.00-14.00 Kërkon të punësojë

Paga: neto 35.000 lek-40.000 lek |

Leje drejtimi kategoria B. I afte te persor motorrin, shperndarje me motorr te sherbimeve te ndryshme elektronike dhe kompjuterike plus sistemim dhe organizim ne magazine. Mosha 16-30 vjeç. Motorri ofrohet nga kompania, kushte optimale pune, Adresa: Unaza Re, Pallati Romario(Alpha Bank), Kati 2, Tiranë

Botuar më 22/11/2019
neto 35.000 lek-40.000 lek

PUNONJES/E Rossmann Lala

Paga: e kenaqshme |

Magazine. Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km. 7. Dergoni CV ne: hr@rossmann-lala.al

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

MAGAZINIER Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te njohi kompjuterin. te kete patente te klasit b. 0672060872, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme

SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 43.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke |

Me patente te klasit D, dhe deshmi, eksperience pune. Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 35-55 vjec.

Botuar më 20/11/2019
Paga 43.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke

PUNETOR MAGAZINE Firme Rrobaqepesie Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire + siguracion |

(2 djem) per hyrje - dalje malli. Mosha 18-22 vjeç. Turni I, Adresa: Prane tregut te medresese

Botuar më 20/11/2019
Ofrohet pagese e mire + siguracion

PUNETOR LAVAZHI Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Te jene korrekte serioze dh te pergjegjshem, me eksperience pune ne larje tapicerie dhe tapeta shtepie, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Unaza e re, pas ish Astirit

Botuar më 20/11/2019
Page e kenaqshme

MEKANIK Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per makina

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

SHOFER AUTOBUSI F.D.A LINE BUS, LINJE URBANE DURRES - GOLEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene patente te klasit D. Te jete i pajisur me Capin, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme
)