Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MOTORRIST ART SERVIS Lider ne riparimin e automjeteve aziatike Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 35000 leke |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 1-2 vjet, 25-39, te dije te drejtoje mir...

Botuar më 24/02/2020
35000 leke

NDIHMES INXHINIER Auto Expert Servis Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per menaxhimin e servisit ne lidhje mirembajtjen e automjeteve. Puna eshte ne zyre, Adresa: Zogu i zi, Tirane

Botuar më 25/02/2020
Paga e kenaqshme

MEKANIK Iliria Electric’ sh.p.k kompani prodhimi me 20 vjet pune ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: Paga pas periudhes se proves 45.000 leke, gjate proves me mareveshje |

/ Axhustator (te perdore makinat metal-punuese, mirembjatje pajisjesh dhe makinerish prodhimi). * Arsimi: I mesem profesional. - Eksperienca: Disa vjeçare si mekanik mirembajtje. * Gjuha: Italisht. * Kontrate pune e rregullt, full time. * Puna nga e Hena - Shtune, dy turne. * Puna jashte orarit ( e paguar sipas ligjit)

Botuar më 25/02/2020
Paga pas periudhes se proves 45.000 leke, gjate proves me mareveshje

SHPERNDARES Electron Albania 2008 Kompania eshte distributor i markave te ndryshme elektronike dhe kompjuterike. Orari e hene-e premte 8.00-16.00 e shtune 8.00-14.00 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Leje drejtimi kategoria B. I afte te persor motorrin, shperndarje me motorr te sherbimeve te ndryshme elektronike dhe kompjuterike plus sistemim dhe organizim ne magazine. Mosha 16-30 vjeç. Motorri ofrohet nga kompania, kushte optimale pune. Telefonatat vetem nga ora 8.00-16.00, Adresa: Unaza Re, Pallati Romario(Alpha Bank), Kati 2, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

PUNETOR LAVAZHI LAVAZH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + ushqim dreke |

Me eksperience pune, Adresa: Yzberisht, prane KMY-se, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme + ushqim dreke

LAVAZHIER LAVAZH SELA Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. Besim Alla, Tiranë

Botuar më 24/02/2020
Paga e kenaqshme

MOTORRIST ART SERVIS Lider ne riparimin e automjeteve aziatike Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 35000 leke |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 1-2 vjet, 25-39, te dije te drejtoje mire motorin dhe makinen, Adresa: Autostrada Tr-Dr ne rruge dytesore, perbale QTU, mbrapa kompleksit Eiffel, Tiranë

Botuar më 24/02/2020
35000 leke

SHOFER City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria d, M/F, Adresa: Komuna e Parisit, rruga Tish Dahia, Kompleksi Kika 2

Botuar më 23/02/2020
e kenaqshme

SHOFER TAXI LUX Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Te kene patente te Klasit D + deshmi taksie. Te njohin mire rruget e Tiranes, kushte shume te mira pune, Adresa: Ish fusha Aviacionit, Tirane

Botuar më 22/02/2020
Ofrohet pagese e mire

PUNONJES KERRI SHPK Qender metalesh Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Zyre ne departamentin e shitjes, kryesisht do te merret me prerje faturash per bleresit, te kete arsim te larte, te jete korrekt/e dhe i/e pergjegjshem, kushte te mira pune, te interesuarit mund te dergojne cv ne email-in, Adresa: Fshati Mucaj, Vore (rruga e vjeter Vore-Rinas), Tiranë

Botuar më 21/02/2020
Page e kenaqshme

EKONOMISTE Auto Ademi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te kete njohuri mbi Financen 5, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme
)