Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Shopping Tv Kërkon të punësojë Shofer

Te kete eksperience pune. Te jete i komunikueshem, i shkathet. Te kete leje drejtimi per automjete te klasit B., Tiranë, Adresa: Rr. Frang Bardhi

Botuar më 13/07/2018

Shopping Tv Kërkon të punësojë Agjent marketingu

Te kete eksperience pune. Te jete i komunikueshem, i shkathet., Tiranë, Adresa: Rr. Frang Bardhi

Botuar më 13/07/2018

Kompania BMW Albania Kërkon të punësojë Mekanik

Me eksperience per Autoservis. Kandidatet te jene korrekte dhe te pergjegjshemKushtet e punes dhe paga , shume te mira.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin ose duke derguar CV aplikimi ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 12/07/2018

MAG UTILITIES Kërkon të punësojë Shofer

SHOFERA URBANI per Linjen TEG –Kopshti Zoologjik –Ish st Trenit ,me eksperience.Me patente te klasit D, DE dhe CAP., Adresa: Poshte Diges se Liqenit Artificial, afer rruges se Kosovareve.

Botuar më 11/07/2018

MAG UTILITIES Kërkon të punësojë Fatorino

Per linjen TEG –kopshti Zoologjik me eksperience.Kandidati duhet te kete eksperiene pune. Puna eshte e perditeshme, preferohet me banim afer zones ku eshte vendi punes, Adresa: Parkingu i Autobuzave te Kopshtit-Zologjik, prane rruges se Kosovareve, poshte diges se Liqeni Artificial i Tiranes

Botuar më 11/07/2018

Lavazh Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Me eksperience pune. Te jete korrekt dhe serioz ne pune, Adresa: Perballe spitalit Amerikan 3, kryqezimi i Yzberishtit

Botuar më 09/07/2018

Kerkohet Pirunist

Me eksperience pune 2 vjeçare, Adresa: Adresa: Rr. “Jordan Misja”, ish UMB

Botuar më 09/07/2018

Kompania e Transportit Trans-Logistic Company shpk Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Kualifikimet: - Diplome Universitare, preferohet te jete i diplomuar ne degen Ekonomik, Marketing dhe Menaxhim Biznesi. - Eksperience pune minimumi 2 vjet. - Eksperience ne fushen e transportit, tokesor (Pjesa Europes, Inland Transport, etj) duke qene se profili i kompanise dhe pozicioni kerkuar eshte Transporti Mallrave. - Aftesi shume te mira: krijuese, bindese, komunikimi, supervizimi, menaxhimi, etj. - Preferohet te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze, Greke, Italiane. - Njohuri shume te mira te paketes MS Office, (vecanerisht Word, Exel, Outlook). Ofrohen kushte teper komode, pagese e kenaqshme + bonuse ne baze te target qe do te krijoje punonjesi. Dergoni CV ne: duapune.com ose ne formatin Europian ne: info@trans-logisticcompany.comtlc@trans-logisticcompany.com

Botuar më 08/07/2018