Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KORRIER Omega Optikal SHPK Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Te kete motorrin e tije ,, Adresa: qendra kristal center, Tiranë

Botuar më 25/01/2020
shume e kenaqshme

MENAXHERE MARKETINGU City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete e komunikueshme dhe e perkushtuar. Te jete e gatshem te punoje ne terren. Me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 25/01/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES KERKOHET

Paga: paga 40000 leke deri ne 60000 me sigurime |

SHPERNDARES POSTE ME MOTORRIN E FIRMES.ORARI I PUNES 12:00-20:00. E DJELA PUSHIM. Preferohet me eksperience pune te njohi adresat e Tiranes

Botuar më 24/01/2020
paga 40000 leke deri ne 60000 me sigurime

SHOFER Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi

Paga: Rroga eshte mbi mesataren e sektorit |

Me patente te klasit D dhe deshmi per Taksi. Makinat jane me 0/KM. Dergoni CV ne E-mail: adrianolleshi1@gmail.com

Botuar më 24/01/2020
Rroga eshte mbi mesataren e sektorit

SHOFER EUROCAR Rentals Kompani makinash me qera, shpall dy vende vakante pune Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kriteret e aplikanteve jane: Te kene patente, te dije nje gjuhe te huaj, te jene te komunikueshem dhe me etike pune, si dhe te perdorin kompjuterin. Mundesi ngritje ne detyre. Dergoni CV ne e-mail

Botuar më 23/01/2020
e kenaqshme

SHITES Auto Ademi

Paga: e kenaqshme |

Per pjese kembimi, me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 22/01/2020
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 21/01/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES Kompani me Pjese kembimi Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria b, mosha 20-45 vjec, motorrist me motorrin e firmes per shperndarje pjese kembimi ne tirane, Adresa: Blloku Gintash, Laprake

Botuar më 21/01/2020
Page e kenaqshme

LLAMARINIST Kompania HL Group BMW Albania Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 21/01/2020
Page e kenaqshme

BOJAXHI Kompania HL Group BMW Albania Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Kushtet e pune shume te mira, te interesuarit te na kontaktojne ne nr e tel ose te dergojne cv ne adresen duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne, Tiranë

Botuar më 21/01/2020
Page e kenaqshme
)