Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

Alba Foam

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune ne syzator per repartin e vatave. Mosha 18 - 40 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ish Kombinati Misto Mame

Botuar më 08/10/2019

)