Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES MAGAZINIER Njoftime pune - KEAD SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Puna me kohe te plote, te kete moshen deri ne 45 vjec, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Kthesa e Kamzes, rr. "Allaman Dervishi"

Botuar më 05/12/2021
Pagesa e kenaqshme

SHOFER NJOFTIME PUNE - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me patente te klasit D, te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 04/12/2021
E kenaqshme

LAVAZHIER Njoftime pune - Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

0699982973. Me eksperience pune. Te jete korrekt ne pune, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani

Botuar më 04/12/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

LAVAZHIER Oferta pune - LAVAZH MAKINASH Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA + SIGURIME |

Kompania ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga "Todi Shkurti", prane tregut Elektrik

Botuar më 03/12/2021
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA + SIGURIME

MOTORRIST Njoftime pune - Kompania Pronto Gaz Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per shperndarje te bombulave plastike te gazit.Te interesuarit duhet te plotesojne keto kritere: 1. Te zoteroje patente makine te klasit B ose patente motorri. Mosha 25-40 vjec 3. Puna 6 dite ne jave. Te njohe mire rruget e Tiranes. Perparesi kane personat qe kane punuar me pare me shperndarje., Adresa: Afer Top Chanel, Tiranë

Botuar më 03/12/2021
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - KID ZONE Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te dergojne CV ne: [email protected] ose te kontaktojne ne: 0682044323

Botuar më 03/12/2021
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PUNETOR LAVAZHI Njoftime pune - Lavazh Makinash ofron vend pune me PAGAT ME TE MIRA NE TREG PER:

Paga: PAGA MBI NIVELIN E TREGUT! |

Me eksprience pune ne larjen e makinave, Tapicerive. KOMPANIA OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!, te kene eksperience pune, Adresa: Tek ish Tregu Elektrik. Lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 02/12/2021
PAGA MBI NIVELIN E TREGUT!

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - ALBA FOAM SHPK Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te kete moshen 3 - 50 vjeç. Orari punes: 07:30 - 16:00, Adresa: Ish Kombinati Misto Mame.

Botuar më 02/12/2021
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHOFER Njoftime pune -

Paga: e kenaqshme |

Shofer furgoni e djela pushim per me tej kontaktoni ne numrin e telefonit, Adresa: Tirane, Fresk

Botuar më 01/12/2021
e kenaqshme
)