Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJES KOMPANIA ADVANCED TECHNOLOGY SH.P.K ME ADRESE NE RRUGEN NACIONALE TIRANE-DURRES VAQARR TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME |

MASHKULL. PER MONTIMIN E PAISJEVE ELEKTRIKE. PREFEROHET ARSIMI I MESEM PROFESIONAL, 18-35 vjec

Botuar më 02/03/2021
E KENAQSHME

ELEKTROAUT ART SERVIS LIDER NE RIPARIMIN E AUTOMJETEVE JAPONEZE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune minimumi 2 vjet, mosha deri ne 40 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
e kenaqshme

MEKANIK ART SERVIS LIDER NE RIPARIMIN E AUTOMJETEVE JAPONEZE Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 Leke + bonuse |

/ XHENERIK AUTOMJETESH., me eksperience pune minimumi 2 vjet, mosha deri ne 40 vjec, ne bashkepunim me shefin e servisit te kryeje riparime te ndryshme te automjeteve, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
40.000 Leke + bonuse

AGJENT SHITJESH NE TERREN KERKOJME

Paga: e kenaqshme |

( per dhenjen me qera te skuerave elektrik ) , te kete patente , per me shume info kontaktoni ne numrin e poshte shenuar, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
e kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Express Italia (Firme italo shqiptare) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + % |

Puna ne terren.Per gjetje klientesh te rinj. Te dije ti jape makines., me eksperience pune, te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen e emailit, Adresa: Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
e kenaqshme + %

NDIHMES Kerkohet

Paga: E kenaqshme |

Mekanik, me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
E kenaqshme

MEKANIK Kerkohet

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 01/03/2021
E kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Kompani me Pjese kembimi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 35.000 leke me siguracione |

Leje drejtimi: kategoria b, mosha 20-45 vjec, me motorrin e firmes per pjese kembimi ne tirane, Adresa: Blloku Gintash, Laprake

Botuar më 28/02/2021
Paga 35.000 leke me siguracione

PUNETOR LAVAZHI Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: me % |

Te jene me eksprience pune ne larjen e makinave dhe te Tapicerive. Ofrohen kushte te mira pune, te kene eksperience pune, Adresa: Rr. "Petronini Luarasi", tek ish Tregu Elektrik

Botuar më 26/02/2021
me %

INSTRUKTORE AUTOSHKOLLA ERILIN & AGJENSI SIGURIMESH DHE UDHETIMESH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Makine (Femer)Te kete patente te klasit B prej 10 viteshPreferohet me banim afer zones, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Blv. Donald Trump, Kamez, nr 20, Tiranë

Botuar më 26/02/2021
e kenaqshme
)