Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MENAXHERE MARKETINGU

City Taxi

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te jete e komunikueshme dhe e perkushtuar. Te jete e gatshem te punoje ne terren. Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 15/01/2020

)