Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

M Sora Tirana Shpk Kërkon të punësojë Punonjese

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për magazinimin dhe zhvendosjen
M sora tirana shpk, punonjese
Përshkrim

Magazine. Mosha 30-40vjec. Prioritet nese ka eksperience pune, patente dhe di anglisht. Paga e kenaqshme+siguracione. Transport i siguruar. Personat e interesuar jane te lutur te dergojne Cv tek adresa e email-it, Adresa: Rr. Nacionale Vore- Fushe Kruje


Botuar më 11/07/2019

Telefon
Email