Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MAGAZINIER Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te njohi kompjuterin. te kete patente te klasit b. 0672060872, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme

SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 43.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke |

Me patente te klasit D, dhe deshmi, eksperience pune. Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 35-55 vjec.

Botuar më 20/11/2019
Paga 43.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke

PUNETOR MAGAZINE Firme Rrobaqepesie Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire + siguracion |

(2 djem) per hyrje - dalje malli. Mosha 18-22 vjeç. Turni I, Adresa: Prane tregut te medresese

Botuar më 20/11/2019
Ofrohet pagese e mire + siguracion

PUNETOR LAVAZHI Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Te jene korrekte serioze dh te pergjegjshem, me eksperience pune ne larje tapicerie dhe tapeta shtepie, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Unaza e re, pas ish Astirit

Botuar më 20/11/2019
Page e kenaqshme

MEKANIK Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per makina

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

SHOFER AUTOBUSI F.D.A LINE BUS, LINJE URBANE DURRES - GOLEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene patente te klasit D. Te jete i pajisur me Capin, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

FATORINO F.D.A LINE BUS, LINJE URBANE DURRES - GOLEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

URBANI, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

MEKANIK F.D.A LINE BUS, LINJE URBANE DURRES - GOLEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: 42000 leke + sigurime + bonus perqindje |

Me patente te klasit D, dhe deshmi taksie.Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 30-55 vjec. per info kontaktoni ne nr e tel te afishuar, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
42000 leke + sigurime + bonus perqindje

PUNETOR MAGAZINE Kompania Prestigj Alb Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me pervoje pune. Mosha 25 – 35 vjeç. Te kete mbaruar arsimin e mesem (I detyrueshem), Adresa: Autostrade prane QTU. Te interesuarit te kontaktojne ne:, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme
)