Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET SHITESE TEK TREGU CAM

Me ose pa eksperience pune , pagese shume e kenaqshme , plus siguracione, Tiranë, Adresa: Tek tregu cam

Botuar më 22/03/2019

Kerkohet Shofer

Te jete i komunikueshem. Mosha 25 - 40 vjeç. Te dije te mari pergjegjesi, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 9, ngjitur me piramiden me xhama blu

Botuar më 22/03/2019

PUNESIM NE KANADA!!! Kerkohet Shofer

Kamioni te gjate me eksperience ne EU. Te komunikoj ne Anglisht. Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen e emailit

Botuar më 21/03/2019

Gear Bike Albania Kërkon të punësojë Punonjese

Per qeradhenien e bicikletave. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem ose te paraqiten prane Gear Bike Albania, Tiranë, Adresa: Tek Diga e Liqenit Artificial

Botuar më 21/03/2019

Biznes Privat Kërkon të punësojë Shperndares

(Korrier me motorr per shperndarje porosish). Orari i punes ora 10.00-18.00. Te jene serioz e te pergjegjshem, Tiranë

Botuar më 21/03/2019

Bulica Kompleks Kërkon të punësojë Mekanik

- Xhenerik. Me eksperince pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Babrru, 300m nga ura

Botuar më 21/03/2019

Kompania S&P Kërkon të punësojë Shofer

Furgoni. Te kete patente te klasit C. Me eksperience pune, Adresa: Te interesuarit te dergojne foton e patentes ne Viber ne nr:

Botuar më 18/03/2019

Kompania Go Taxi Kërkon të punësojë Shofer

Te jete I paisur me patente te klasit D, si dhe te kete deshmin e taksistit. Paga e kenaqshme, kushte te mira pune

Botuar më 18/03/2019

Albanian wine & spirit distribution Kërkon të punësojë Magazinier

Te kete eksperience pune minimalisht 2 vjet ne drejtimin dhe punet e magazines, Te kete nje fizik te pranueshem per te bere levizje produktesh sa her te kete porosi dhe te dije te manovroje transpaleten.Kutite peshojne 5kg, Puna eshte e lehte dhe komode per ata qe kane edukate pune.Pertacet te mos aplikojne., Tiranë, Adresa: Magazina ndodhet prane Kompleksit Dinamo

Botuar më 16/03/2019