Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PJESE KEMBIMI MAKINASH Kërkon të punësojë Shperndares

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e kompanise, Tiranë, Adresa: Laprake, pallatet Hawai

Botuar më 21/07/2018
e kenaqshme

MAG UTILITIES Kërkon të punësojë Fatorino

Per linjen TEG –kopshti Zoologjik me eksperience.Kandidati duhet te kete eksperiene pune. Puna eshte e perditeshme, preferohet me banim afer zones ku eshte vendi punes, Adresa: Parkingu i Autobuzave te Kopshtit-Zologjik, prane rruges se Kosovareve, poshte diges se Liqeni Artificial i Tiranes

Botuar më 21/07/2018

MAG UTILITIES Kërkon të punësojë Shofer

SHOFERA URBANI per Linjen TEG –Kopshti Zoologjik –Ish st Trenit ,me eksperience.Me patente te klasit D, DE dhe CAP., Adresa: Poshte Diges se Liqenit Artificial, afer rruges se Kosovareve.

Botuar më 21/07/2018

Albanian wine & spirit distribution Kërkon të punësojë Magazinier

Te kete eksperience pune minimalisht 2 vjet ne drejtimin dhe punet e magazines, Te kete nje fizik te pranueshem per te ber levizje produktesh sa her te kete porosi dhe te dije te manovroje transpaleten. Kutit peshojne 5kg, Puna eshte e lehte dhe komode per ata qe kane edukate pune , Pertacet te mos aplikojne Te kete njohuri ne Exel , Kompani serioze, Tiranë, Adresa: Magazina ndodhet prane Kompleksit Dinamo

Botuar më 20/07/2018

Lavazh Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Me eksperience pune. Te jete korrekt dhe serioz ne pune, Adresa: Perballe spitalit Amerikan 3, kryqezimi i Yzberishtit

Botuar më 19/07/2018

Shopping Tv Kërkon të punësojë Shofer

Te kete eksperience pune. Te jete i komunikueshem, i shkathet. Te kete leje drejtimi per automjete te klasit B., Tiranë, Adresa: Rr. Frang Bardhi

Botuar më 13/07/2018

Shopping Tv Kërkon të punësojë Agjent marketingu

Te kete eksperience pune. Te jete i komunikueshem, i shkathet., Tiranë, Adresa: Rr. Frang Bardhi

Botuar më 13/07/2018