Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Fabrika e Prodhimit te Mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kamioncine 3.5 ton dhe te kete patente B.Te interesuarit duhet te kene eksperience ne drejtimin e furgonit. Mosha 24-35 vjeç.

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

SHOFER Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi

Paga: Rroga eshte mbi mesataren e sektorit |

Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi kerkon te punesoje: SHOFER. Ne qofte se e ndieni veten Shofer me eksperience ne sherbimin taxi ne ju mirepresim ne ekipin tone. Rroga eshte mbi mesataren e sektorit dhe makinat jane me 0/KM. Te interesuarit duhet te disponojne patente te klasit D dhe deshmi Taksisti. Dergoni CV ne E-mail: adrianolleshi1@gmail.com ose kontaktoni ne:

Botuar më 15/11/2019
Rroga eshte mbi mesataren e sektorit

SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 42.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke |

Me patente te klasit D, dhe deshmi, eksperience pune. Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 35-55 vjec.

Botuar më 14/11/2019
Paga 42.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke

LAVAZHIER Lavazh

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Porcelani, prane Klanit

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

STAF JULAND MARKET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(te gjitha pozicionet femra) per Market tek Rezidenca Kodra e Diellit Tirane, Me dhe pa eksperience pune (me eksperience perben avantazh).

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

SHOFER Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Taxie. Te jete i pajisur me deshmi taksisti. Me eksperience pune. Te jete i rregullt dhe korrekt., deri ne 50 vjeç

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme

KORRIER Posta Albanian Courier ofron vende pune per

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

/postier me motorr. Kriteret qe duhet te plotesohen:-Te dije motorrin dhe te kete patente.-Te kete eksperiente ne shperndarje me motorr.-Te kete mbaruar arsimin e mesem.-Te jete I komunikueshem .-Te njohe zonat dhe adresat ne qytetin e Tiranes dhe provincat e saje(sauk,autostrade,kamez)etj., Adresa: Rr Dritan Hoxha, Tiranë

Botuar më 12/11/2019
e kenaqshme

PUNONJES/E Rossmann Lala

Paga: e kenaqshme |

Magazine. Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km. 7. Dergoni CV ne: hr@rossmann-lala.al

Botuar më 12/11/2019
e kenaqshme

EKONOMISTE Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Yzberisht, Tiranë

Botuar më 08/11/2019
page e kenaqshme
)