Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FIRMA DUA GAZ Kërkon të punësojë Shofer

Përshkrim

(disa shofer), te klasit C dhe CE.Te moshes 30-50 vjec.Me stazh pune, te pajisur me patenten ADR.Paga e kenaqshme., Adresa: Gjokaj, Km 12 autostrada Tirane -Durres

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime ndihmëse për transportin
Firma dua gaz, shofer

Botuar më 18/06/2018

Telefon