Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSERVIS JATA Kërkon të punësojë Elektroaut

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Prane Casa Italias

Botuar më 14/10/2019

AUTOSERVIS JATA Kërkon të punësojë Xhenerik

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Prane Casa Italias

Botuar më 14/10/2019

STUKATOR Peugeot Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Bojaxhi (ti bej te dy pozicionet)Te kete eksperience pune minimumi 5 vjet. Avantazh do te ishte qe aplikanti te kete punuar ne servise te Autorizuara, ose Kompani serioze Koncesionare. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 13/10/2019
e kenaqshme

PUNONJES/E Rossmann Lala Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Magazine. Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km. 7. Dergoni CV ne: hr@rossmann-lala.al

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

SHOFER LAVANDERI ELITE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mbi 25 vjeç, Adresa: Tek kthesa e Kamzes

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

SHOFER Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi

Paga: Rroga eshte mbi mesataren e sektorit |

Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi kerkon te punesoje: SHOFER. Ne qofte se e ndieni veten Shofer me eksperience ne sherbimin taxi ne ju mirepresim ne ekipin tone. Rroga eshte mbi mesataren e sektorit dhe makinat jane me 0/KM. Te interesuarit duhet te disponojne patente te klasit D dhe deshmi Taksisti. Dergoni CV ne E-mail: adrianolleshi1@gmail.com ose kontaktoni ne whatsap ne: 0696838553

Botuar më 10/10/2019
Rroga eshte mbi mesataren e sektorit

XHENERIK Servis Gorica Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Sharre

Botuar më 09/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE Shoqeri Tregetare tek ish Uzina Dinamo Kërkon të punësojë

Paga: Roga mujore 30.000 te reja |

Per mallra qe vijne nga Kina. - Mosha jo me shume se 40 vjeç. - Preferohet me eksperience pune te ngjashme dhe me patente (jo e detyrueshme). - Te ngarkoje furgone dhe te sistemoje ne rafte mallra. - I afte per numerime dhe inventare- Te jete me banim ne Tirane. Sigurimet i paguan Firma. Puna reth 8 ore. Vetem turni pare

Botuar më 09/10/2019
Roga mujore 30.000 te reja

SHOFER City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria d, Adresa: Komuna e Parisit, rruga Tish Dahia, Kompleksi Kika 2

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Alba Foam Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne syzator per repartin e vatave. Mosha 18 - 40 vjeç, Adresa: Ish Kombinati Misto Mame

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme
)