Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LINJA SELIT-ALLIAS Kërkon të punësojë Fatorino

Me eksperience pune. Paga 150 leke ora, Adresa: Komuna Parisit

Botuar më 23/01/2019

LINJA SELIT-ALLIAS Kërkon të punësojë Shofer

Autobuzi. Me eksperience pune. Paga 190 leke ora, Adresa: Komuna Parisit

Botuar më 23/01/2019

Firma Gerald A shpk Kërkon të punësojë Shofer

Urbani per linjen e Qytetit Studenti. Ofrohet pagese e kenaqshme, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 23/01/2019

Kompania Nettrade Albania shpk Kërkon të punësojë Ndihmes

Magazinier.Kushtet dhe paga shume te kenaqshme.Personat e interesuar te dergojne Cv e tyre ne adresen, Tiranë

Botuar më 22/01/2019

LAVAZH Kërkon të punësojë Lavazhier

Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: 500m poshte Top Channel

Botuar më 22/01/2019

Kompania S&P Kërkon të punësojë Shofer

Furgoni. Te kete patente te klasit C. Me eksperience pune, Adresa: Te interesuarit te dergojne foton e patentes ne Viber ne nr:

Botuar më 22/01/2019

Kompani prodhimi ne Tirane Kërkon të punësojë Pergjegjes

MAGAZINE. Arsimi: I larte, i plote. Preferohet Ing. mekanik/elektrik/eletronik. Gjuha: Italisht, Anglisht (perben avantazh). Eksperienca: Disa vjeçare ne prodhim ose magazine. Pagesa: 60.000 Lek. Puna Full Time, Hene - Shtune. Disponibilitet jashte orarit. Dergoni CV ne: kkryemadhi@yahoo.it / iratafaj@gmail.com

Botuar më 21/01/2019

Kerkohet Punetor lavazhi

Me eksperience pune ne lavazh makinash. Paga e kenaqshme, Adresa: Porcelan

Botuar më 18/01/2019

City Taxi Kërkon të punësojë Operator/e

Te njohe rruget e Tiranes dhe te komunikoje ne anglisht dhe Italisht

Botuar më 18/01/2019

Kerkohet Shofer

Te kene patente te klasit D dhe deshmi taksisti. Paga e kenaqshme Telefon: 0688214555

Botuar më 16/01/2019