Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SERVIS Kërkon të punësojë Llamarinist

Kontrata: Kohe e plote |

Eksperience: 3 vjet - 10 vjet, Usta llamarinist per vetura, Tiranë, Adresa: Toronto, Canada

Botuar më 26/05/2019

Login Albania Kërkon të punësojë Ndihmes

Operator Shitjesh, sektori i Makinave me Qera. Pret klientet ne orarin e kerkuar dhe shmang cdo vonese. Pergjigjet me etike dhe ne cdo kohe thirrjeve telefonike te marra nga Klientet. Minimalisht 6 muaj eksperience pune ne marredhenie me klientet. Njohuri te gjuhes angleze Niveli B1, preferohet si gjuhe e dyte niveli B1 Italisht. Zoteron leje qarkullimi te tipit B, Adresa: Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Ndihmes Operator shitjesh". Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen

Botuar më 24/05/2019

PJESE KEMBIMI AUTO Kërkon të punësojë Shperndares

(KERKOHET MOTORRIST PER SHPERNDARJE). TE DISPONOJE PATENTE, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar më 24/05/2019

KERRI SHPK, qender metalesh Kërkon të punësojë Punetor

Per perdorimin e makinerive metalperpunuese (metalprerese)Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696060188 ose te paraqiten prane zyrave te kompanise ne adresen fshati Mucaj, Vore.Transporti sigurohet nga kompania, Adresa: fshati Mucaj, Vore

Botuar më 24/05/2019

AUTO LINDI-AL Kërkon të punësojë Korrier

Kontrata: Kohe e plote |

Per shperndarje pjesesh kembimi me motorr. Kandidati duhet te kete motorr, paga konkuruese ne treg. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 23/05/2019

Kompania Go Taxi Kërkon të punësojë Shofer

Te jete I paisur me patente te klasit D, si dhe te kete deshmin e taksistit

Botuar më 22/05/2019

Clean Taxi Kërkon të punësojë Shofer

Me patente te klasit D, dhe deshmi, eksperience pune. Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 35-55 vjec. Paga 40.000 leke + sigurimet + bonuset

Botuar më 21/05/2019

ALMIR DERVISHAJ Kërkon të punësojë Mekanik

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 40.000 Leke |

Eksperience: 1 vit - 2 vjet, Arsimi: mesem profesional, Leje drejtimi: kategoria b, PërshkrimiArt Servis lider ne autoriparimin e markave Toyota, Mitsubishi, ofron mundesi punesimi per profesionin:- Mekanik Automjetesh.DetyratNen udheheqjen e Pergjegjesit te Servisit te kryeje detyrat qe i caktohen ne lidhje me mirembajtie e automjeteve.Te bashkepunoje ne grupTe jete i komunikueshem.KualifikimetEksperianca e punes 1-2 vjet.Mosha deri ne 40 vjec.ShënimeBashkepunimi me ne kurorezohet me kenaqesi ne pune dhe me page te kenaqshme!Te interesuarit te kontaktojne ne nr. cel: 067 222 1111, Tiranë, Adresa: Autostrada Tr-Dr, ne rruge dytesore, mbrapa Kompleksit Eiffel

Botuar më 21/05/2019
Paga: 40000 Leke

Albania Motors Kërkon të punësojë Elektroaut

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune. Te jene me eksperience pune, Adresa: Prane Birra Tirana

Botuar më 20/05/2019